В Одесі чоловік отримав травму голови після падіння на нього фрагменту фасаду будівлі (фото)

Інцидент трапився під час святкування у місті "Гуморини-2018".

Чоловік в результаті інциденту втратив свідомість. Фото:прес-служба МВС

В Одесі під час святкування "Гуморини 2018" на одного з учасників дійства впав фрагмент фасаду будинку. Про це повідомляє прес-служба МВС України на своїй сторінці в Facebook, інформують Патріоти України.

У повідомленні говориться, що молодий чоловік проходив повз будівлю, і в цей момент на нього і впав уламок. Отримавши травму голови, чоловік втратив свідомість.

Відзначається, що службовці Національної гвардії, які перебували неподалік, надали потерпілому першу медичну допомогу, викликали екіпаж швидкої допомоги і оточили місце події для попередження подальших травм перехожих.

Дмитро Дікусар розповів, про розчарування після двох років війни та що підтримує бойовий дух

неділя, 25 лютий 2024, 6:15

Український хореограф Дмитро Дікусар, який від початку російського вторгнення воює на фронті, розповів про свої відчуття після двох років повномасштабної війни. Також він зізнався, що тримає в тонусі та продовжує підтримувати бойовий дух. . Хореогра...

Два роки не обіймали маму... Україна повернула з окупації двох дівчаток

неділя, 25 лютий 2024, 5:58

З тимчасово окупованих територій вдалося повернути ще двох дівчат. Про це в суботу, 24 лютого, повідомила пресслужба Мінреінтеграції. . Повідомляється, що майже два роки дві дівчинки не могли побачити свою матір через війну. . "На момент широкомасш...