Як повідомляє "Українська правда", в Україні почав працювати адаптований мобільний додаток PFA mobile Ukraine для оперативної психологічної допомоги людям, які постраждали в зоні АТО, інформують Патріоти України.
.У додатку викладено чіткий алгоритм дій, який варто застосовувати при першій психологічній допомозі. Поради стосуються як дорослих та підлітків, так і немовлят.
За словами психолога і голови Development Foundation Марти Пивоваренко, додаток і справді працює. Але щоб допомогти людині, важливо чітко виконувати кожен із пунктів алгоритму.
"Доведено, що це працює. Але якщо не виконувати котрийсь з елементів, можна не допомогти тим, хто замислюється над самогубством або важко переживає втрату", – зазначила вона.
"Якщо комбат закачав, він може без проблем користуватись програмою в зоні АТО", – додала Пивоваренко.
Для того, щоб занотувати дані й симптоми людини, потрібно скористатися функцією "Зафіксувати дані". При необхідності цю інформацію можна буде надіслати лікарю. Також програма має функцію "Дорожня карта", яка підкаже людині, наприклад, як влаштувати дитину в садок чи отримати гуманітарну допомогу.
Додаток можна скачати на iOS та Android. Після завантаження програма не потребує доступу до інтернету.
Українські науковці, що працюють на антарктичній станції "Академік Вернадський", підняли прапор бригади Національної гвардії "Азов". Цей жест став вшануванням українських військових і здійсненням мрії оборонниці Маріуполя Валерії Суботіної з позивним "...
Молитва, яку планували виголосити на богослужіннях із нагоди річниці війни в Україні, викликала розбіжності у Фінській православній церкві. Вона була схвалена главою церкви, архиєпископом Ілією, але натрапила на спротив митрополита Арсенія. Про це пові...