"В Україні цькування матерів стає нормою?": За рішенням суду 8-річну дитину силоміць відправили батьку до Туреччини проти волі хлопчика (відео)

Соціальні служби, як завжди, не допомогли, і багатий чоловік вплинув на суддю, аби вона винесла рішення саме на його користь.

8-річний Давид. Фото: "Надзвичайні Новини"

Громадянин Туреччини намагається забрати свого сина в українки, якій свого часу давав гроші на аборт. Хлопчик є громадянином України. При всьому цьому українська Феміда винесла вирок на користь турка. Рідні хлопчика переконані: заможний турок вплинув на суддю, щоб та стала на його бік. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Надзвичайні Новини".

Із Мехметом Ольга познайомилася 10 років тому, коли приїхала із села на навчання до Сум. Дівчина спочатку працювала домогосподаркою в родині заможного турка, а потім між ними зав’язався роман і пара почала зустрічатися. «Він мені постійно казав, що розведеться і оформимо наші стосунки. Обманював», - каже Ольга.

Від удвічі старшого Мехмета Ольга невдовзі завагітніла, однак турок дитини не хотів, тому дав дівчині гроші на аборт. Але Ольга народила дитину. Після цього турок приїхав у село та вмовив Ольгу поїхати з ним до Анталії. Однак там дівчина з сином Давідом не прожила і двох років.

«Я багато разів заступалася за дитину, і самій тоді діставалося. Він забороняв йому говорити зі мною російською, вимагав аби говорили по-турецьки, а я ж нерозуміла», – розповідає Ольга. Хлопчик же розповідає, що Мехмет дуже сильно бив матір.

Жінка дочекалася, коли Мехмет відпустить її з сином на канікули, і подалася до батьків на Сумщину. Але чоловік знайшов її і почав забирати сина через суд, який ухвалив рішення на користь турка.

«Суд визнав постійним місцем проживання дитини Турецьку республіку, бо дитина там прописана, два роки навчалася. Мала йти в другий клас у Турції. Суд під моїм головуванням приймав рішення на основі Гаазької конвенції 1980 року», - пояснює суддя Роменського міськрайонного суду Євгенія Глущенко.

Ольга та її рідні переконані в тому, що багатий турок вплинув на суддю, аби вона винесла рішення саме на його користь. До того ж, ні сама Ольга, ні її 8-річний син Давід до Туреччини їхати не хочуть.

Як зазначають в Управлінні у справах дітей, рішення суду, коли в матері-українки забирають дитину та відсилають за кордон, суперечить Конвенції з прав дитини.

«Орган опіки та піклування суду написав висновок про недоцільність відібрання дитини в матері. Бо викрадення дитини не було і дитині тут нічого не загрожує і не шкодить. Але суд цього до уваги не взяв і прийняв рішення про повернення дитини в Турецьку республіку, незрозуміло чому», - зазначає начальник Управління у справах дітей Сумської облдержадміністрації Юрій Каліновський.

Тим часом Ольга подала апеляцію і тепер вона сподівається, що новий розгляд справи виправить помилку суду першої інстанції, і дівчині не доведеться віддавати сина на чужину. А за Давідом вже приходила виконавча служба. Та громада села стала на захист матері й сина і не дала забрати хлопчика.


Хіти тижня. Тест для дебілів: Парочка мажорів увірвалась на автівці з номерами Верховної Ради на скляний міст Кличка (відео)

середа, 19 червень 2019, 13:00

Вранці на пішохідно-велосипедний «міст Кличка» на автомобілі в'їхала парочка столичних «мажорів». Відео з'явилося в пабліку «Київ оперативний», передають Патріоти України. Судячи з усього, дівчина-пасажир знімала «покатушки» в Instagram-stories. За кер...

"Хочешь жить - умей вертеться": Як бійці ООС обдурили ворога на околицях Авдіївки

середа, 19 червень 2019, 12:58

Бійці навіть у години затишшя приділяють час фізичній праці, а саме - перетягують боєприпаси до вогневих точок, снаряди калібру 30 - до бойової машини піхоти. Бійці Збройних сил України на околиці Авдіївки обдурили ворога, переставивши місцями бойові м...