"В Україні цькування матерів стає нормою?": За рішенням суду 8-річну дитину силоміць відправили батьку до Туреччини проти волі хлопчика (відео)

Соціальні служби, як завжди, не допомогли, і багатий чоловік вплинув на суддю, аби вона винесла рішення саме на його користь.

8-річний Давид. Фото: "Надзвичайні Новини"

Громадянин Туреччини намагається забрати свого сина в українки, якій свого часу давав гроші на аборт. Хлопчик є громадянином України. При всьому цьому українська Феміда винесла вирок на користь турка. Рідні хлопчика переконані: заможний турок вплинув на суддю, щоб та стала на його бік. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Надзвичайні Новини".

Із Мехметом Ольга познайомилася 10 років тому, коли приїхала із села на навчання до Сум. Дівчина спочатку працювала домогосподаркою в родині заможного турка, а потім між ними зав’язався роман і пара почала зустрічатися. «Він мені постійно казав, що розведеться і оформимо наші стосунки. Обманював», - каже Ольга.

Від удвічі старшого Мехмета Ольга невдовзі завагітніла, однак турок дитини не хотів, тому дав дівчині гроші на аборт. Але Ольга народила дитину. Після цього турок приїхав у село та вмовив Ольгу поїхати з ним до Анталії. Однак там дівчина з сином Давідом не прожила і двох років.

«Я багато разів заступалася за дитину, і самій тоді діставалося. Він забороняв йому говорити зі мною російською, вимагав аби говорили по-турецьки, а я ж нерозуміла», – розповідає Ольга. Хлопчик же розповідає, що Мехмет дуже сильно бив матір.

Жінка дочекалася, коли Мехмет відпустить її з сином на канікули, і подалася до батьків на Сумщину. Але чоловік знайшов її і почав забирати сина через суд, який ухвалив рішення на користь турка.

«Суд визнав постійним місцем проживання дитини Турецьку республіку, бо дитина там прописана, два роки навчалася. Мала йти в другий клас у Турції. Суд під моїм головуванням приймав рішення на основі Гаазької конвенції 1980 року», - пояснює суддя Роменського міськрайонного суду Євгенія Глущенко.

Ольга та її рідні переконані в тому, що багатий турок вплинув на суддю, аби вона винесла рішення саме на його користь. До того ж, ні сама Ольга, ні її 8-річний син Давід до Туреччини їхати не хочуть.

Як зазначають в Управлінні у справах дітей, рішення суду, коли в матері-українки забирають дитину та відсилають за кордон, суперечить Конвенції з прав дитини.

«Орган опіки та піклування суду написав висновок про недоцільність відібрання дитини в матері. Бо викрадення дитини не було і дитині тут нічого не загрожує і не шкодить. Але суд цього до уваги не взяв і прийняв рішення про повернення дитини в Турецьку республіку, незрозуміло чому», - зазначає начальник Управління у справах дітей Сумської облдержадміністрації Юрій Каліновський.

Тим часом Ольга подала апеляцію і тепер вона сподівається, що новий розгляд справи виправить помилку суду першої інстанції, і дівчині не доведеться віддавати сина на чужину. А за Давідом вже приходила виконавча служба. Та громада села стала на захист матері й сина і не дала забрати хлопчика.


Йому був 31 рік: Помер відомий український співак

четвер, 18 жовтень 2018, 15:31

Смерть артиста не пов’язана з нещасним випадком. У четвер, 18 жовтня, вранці помер лідер знаменитої української групи 90-х "Ненсі" Сергій Бондаренко. Про це на своїй сторінці в Facebook розповів батько артиста, повідомляють Патріоти України. Бондаренку...

"Та пішли вони в ж*пу": "Жека" Кошовий послав українських політиків "подалі" (відео)

четвер, 18 жовтень 2018, 15:23

Актор обурений тим, що політики не виконують своїх обіцянок. Учасник студії "Квартал 95" Євген Кошовий розкритикував українських політиків за те, що вони обкрадають країну і народ. Таку гучну заяву шоумен зробив під час інтерв`ю для шоу "Слава +" на "Л...