В Україні застосовуються термінові заходи по підсиленню охорони метрополітенів трьох "мільйонників"

До складу нарядів, які чергуватимуть на станціях метрополітену у Києві, Харкові та Дніпрі, залучатимуть кінологів і вибухотехніків.

Поліція переходить на посилений режим несення служби. Ілюстрація:ukr.lb.ua

У зв’язку з подіями на території РФ, пов’язаними з вибухами у метрополітені у Санкт-Петербурзі, поліція трьох міст, де є метрополітен – у Києві, Харкові та Дніпрі – переходить на посилений варіант несення служби. Відповідне доручення дано керівництвом Національної поліції України, зазначають Патріоти України.

До складу нарядів, які чергуватимуть на станціях метрополітену, залучатимуть кінологів і вибухотехніків. Крім того, службу в метрополітені нестимуть військовослужбовці Національної гвардії, – повідомляє поліція.

Такі заходи безпеки триватимуть до 15 травня цього року, тобто до завершення пісенного конкурсу "Євробачення-2017".

Євросоюз заборонить продаж автомобілів на бензині та дизелі: Рада ЄС ухвалила рішення

середа, 29 березень 2023, 9:59

У Європейському Союзі поступово забороняють продавати бензинові та дизельні автомобілі. Такі автомобілі можуть зникнути з автосалонів вже з 1 січня 2035 року, проте через позицію Німеччини було введено деякі послаблення. Про це йдеться у повідомленні Р...

Як ЗАЗ намагався розправити крила: Як презентували "Таврію" для ринку Латинської Америки

середа, 29 березень 2023, 9:50

"Таврію" продавали у Чилі з жовтня 1990 року до листопада 1991 року. Модель не мала попиту на місцевому ринку. . В інтернеті показали, як виглядав рідкісний експортний варіант ЗАЗ-1102 "Таврія" для ринку Чилі. Знімки опублікували на сайті VeoAutos.cl....