"Вагнерівці" промарширували через всю Африку

Росіяни вже зайнялися цінними копалинами Мадагаскару.

Близький президенту РФ олігарх Євген Пригожин розширює експансію в Африці. Його ПВК "Вагнер" знайшлася ще і в Мадагаскарі. Про появу "вагнерівців" там розповів в Facebook ресурс Conflict Intelligence Team з посиланням на розслідування "Проекту", передають Патріоти України.

"Кухар Путіна" Пригожин в останні роки почав проявляти помітну активність в Африці. Він займається видобутком корисних копалин в найбідніших і диких країнах континенту, надаючи їх корумпованій владі військову підтримку. Останню забезпечує ПВК "Вагнер". Так, "вагнерівці" вже були помічені в ЦАР, Судані, Руанді, Бурунді та інших країнах. Тепер вони з'явилися ще і в Мадагаскарі. Пригожин там в обмін на корисні копалини організував "супровід" чинному президенту на виборах, але провалився. Перемогу здобув кандидат, підтримуваний США і Китаєм - Андрі Радзуеліна.

Проте, запевняють журналісти, структури Пригожина отримали свої рудники в Мадагаскарі. "Видобуток корисних копалин на Мадагаскарі ведеться російською фірмою Ferrum Mining в рамках спільного підприємства з державною Kraomita Malagasy. Компанія зареєстрована в Санкт-Петербурзі, як і інші компанії, пов'язані з Пригожиним", - повідомили в "Проекті.".

За їхніми даними, геологів там охороняють "вагнерівці". Видобувають в Мадагаскарі росіяни хромову руду. Примітно, що в кінці 2018 року на руднику Пригожина в Мадагаскарі трапився масштабний страйк робітників, в результаті якого видобуток хромита було заморожено.

Олег Блохін в київському автосалоні придбав собі елітний позашляховик

п’ятниця, 21 січень 2022, 20:35

Володар «Золотого м'яча» 1975 року, колишній тренер збірної України та київського «Динамо» Олег Блохін вирішив придбати новий автомобіль, зазначають Патріоти України. . Вибір легендарного футболіста та тренера впав на позашляховик Audi Q8, базова варт...

З архіву ПУ. Більше 500 грамів золота: Археологи знайшли на Закарпатті унікальну кельтську прикрасу (фото)

п’ятниця, 21 січень 2022, 20:00

Прикрасу передали на зберігання в Закарпатський обласний краєзнавчий музей. У Закарпатській області археологи виявили найбільшу золоту знахідку - шийне кільце вагою 544 г, яке на 94,52% складається з з трансільванського і уральського золота, повідомляю...