"Вагнерівці" промарширували через всю Африку

Росіяни вже зайнялися цінними копалинами Мадагаскару.

Близький президенту РФ олігарх Євген Пригожин розширює експансію в Африці. Його ПВК "Вагнер" знайшлася ще і в Мадагаскарі. Про появу "вагнерівців" там розповів в Facebook ресурс Conflict Intelligence Team з посиланням на розслідування "Проекту", передають Патріоти України.

"Кухар Путіна" Пригожин в останні роки почав проявляти помітну активність в Африці. Він займається видобутком корисних копалин в найбідніших і диких країнах континенту, надаючи їх корумпованій владі військову підтримку. Останню забезпечує ПВК "Вагнер". Так, "вагнерівці" вже були помічені в ЦАР, Судані, Руанді, Бурунді та інших країнах. Тепер вони з'явилися ще і в Мадагаскарі. Пригожин там в обмін на корисні копалини організував "супровід" чинному президенту на виборах, але провалився. Перемогу здобув кандидат, підтримуваний США і Китаєм - Андрі Радзуеліна.

Проте, запевняють журналісти, структури Пригожина отримали свої рудники в Мадагаскарі. "Видобуток корисних копалин на Мадагаскарі ведеться російською фірмою Ferrum Mining в рамках спільного підприємства з державною Kraomita Malagasy. Компанія зареєстрована в Санкт-Петербурзі, як і інші компанії, пов'язані з Пригожиним", - повідомили в "Проекті.".

За їхніми даними, геологів там охороняють "вагнерівці". Видобувають в Мадагаскарі росіяни хромову руду. Примітно, що в кінці 2018 року на руднику Пригожина в Мадагаскарі трапився масштабний страйк робітників, в результаті якого видобуток хромита було заморожено.

У Сан-Франциско для охорони станції метро задіяли яструба

субота, 13 серпень 2022, 7:08

Перед "батьками міста" стояла задача позбавитись "крилатих паразитів" так, щоб надмірно чутливі екологи та правозахисники тварин не підняли гвалт. Урешті-решт було знайдено ідеального "ліцензованого вбивцю". В американському місті Сан-Франциско яструб ...

Головні ролі та набагато вищі гонорари: Зірка серіалу "Знахар" розповіла, як в Україні раніше "трусилися над російськими акторами" (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 22:53

Відома акторка родом із Києва Катерина Кузнєцова, яка з 2009 року будувала кар'єру в Росії, розповіла, що в Україні дуже поважали артистів із РФ і тим самим принижували вітчизняних. Росіяни отримували не лише головні ролі, а й набагато більші гонорари....