
У ніч на 20 березня меморіал загиблим бійцям АТО, встановлений волонтерами в центрі Харкова, був пошкоджений вандалами. Про це повідомили очевидці, залишивши публікації в соцмережах, в той час як поліція не отримувала викликів з приводу акту вандалізму, зазначають Патріоти України.
Вандали частково зірвали банер, на якому були зібрані фотографії загиблих українських військових.
На місце злочину виїхала слідчо-оперативна група Шевченківського відділу поліції. Правоохоронці зібрали речові докази і провели первинні слідчі заходи.
Всіх свідків або мають додатковою інформацією про те, що трапилося просять звертатися за телефонами 337-78-80 або 102.
Міністерство оборони України представило новий бойовий контракт для військовослужбовців дефіцитних спеціальностей, які відіграють ключову роль у сучасній війні, передають Патріоти України. . Йдеться насамперед про пілотів безпілотних літальних апараті...
Під час риболовлі нерідко трапляються карасі або коропи з червоними плямами, припухлостями чи навіть невеликими виразками на тілі. Такий улов викликає занепокоєння у багатьох рибалок, адже не завжди зрозуміло, чи безпечно вживати таку рибу в їжу, перед...