Вандали у Харкові пошкодили банер зі світлинами загиблих бійців АТО (фото)

Правоохоронці зібрали речові докази і провели первинні слідчі заходи.

Вандали у Харкові попрацювали. Фото:

У ніч на 20 березня меморіал загиблим бійцям АТО, встановлений волонтерами в центрі Харкова, був пошкоджений вандалами. Про це повідомили очевидці, залишивши публікації в соцмережах, в той час як поліція не отримувала викликів з приводу акту вандалізму, зазначають Патріоти України.

Вандали частково зірвали банер, на якому були зібрані фотографії загиблих українських військових.

На місце злочину виїхала слідчо-оперативна група Шевченківського відділу поліції. Правоохоронці зібрали речові докази і провели первинні слідчі заходи.

Всіх свідків або мають додатковою інформацією про те, що трапилося просять звертатися за телефонами 337-78-80 або 102.

"Уже повернулась додому": У Львові врятували 101-річну жінку з інсультом

понеділок, 22 червень 2026, 11:55

У Львові лікарі врятували 101-річну пацієнтку з ішемічним інсультом. Їй провели тромболітичну терапію, спрямовану на розчинення тромбів усередині кровоносних судин. Наразі жінку вже виписали додому, повідомили в Університетській лікарні ЛНМУ імені Дани...

Міноборони запустило нові контракти: Ось хто зможе отримати додаткові пільги

понеділок, 22 червень 2026, 11:22

Міністерство оборони України представило новий бойовий контракт для військовослужбовців дефіцитних спеціальностей, які відіграють ключову роль у сучасній війні, передають Патріоти України. . Йдеться насамперед про пілотів безпілотних літальних апараті...