
Україна понесла невимовну втрату - помер засновник і керівник хору "Гомін" Леопольд Ященко. Про це повідомив журналіст Вахтанг Кіпіані на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
"Помер Леопольд Ященко. Творець хору "Гомін", який був одним з чільних оберегів українства за комуністичних часів, - написав Кіпіані.
- Я його вперше побачив, але спершу почув влітку 1988 року. Того самого дня я не вступив на соціологію в Київському університеті. Їхав додому на метро сумний, бо попереду мала бути радянська армія з Карабахами і іншими гарячими точками. У якийсь момент мені здалося, що чую музику. Перша думка - поїхав дахом, бо звідки могла бути українська музика в метрополітені ім. Леніна. Але насправді - це був він, Ященко, з улюбленою сопілкою. Це був наче сигнал - що все буде добре. І я йому вдячний, що витягнув мене з похнюпленості. Хай земля буде панові легкою".

У Києві та Вишгороді суттєво погіршується стан повітря. Містяни скаржаться, що у повітрі стоїть запах горілого і нічим дихати, особливо під вечір. Про це люди пишуть у соцмережах, передають Патріоти України. . Нині Київ перебуває на 68 місці у світово...
Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...