
У Києві одна людина померла, ще двоє отруїлися після обіду в одному із закладів громадського харчування міста. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції, передають Патріоти України.
Як стало відомо, вчора о 17:30 в столиці зареєстровано летальний випадок та випадок отруєння у двох осіб.
За попередніми даними, це може бути пов’язано із вживанням харчових продуктів в одному із столичних закладів громадського харчування, – повідомили у Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.
Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби провели позапланове обстеження цього закладу із відбором зразків об’єктів санітарних заходів, які направлені до Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в м.Києві та Київській області.
Крім того, фахівці ДУ «Київський МЛЦ МОЗ України» провели відбір проб води та змивів із об’єктів навколишнього середовища у приміщеннях закладу громадського харчування.
Також спеціалісти ГУ Держпродспоживслужби здійснили виїзд до Київської міської лікарні швидкої медичної допомоги для з’ясування обставин випадку отруєння у громадянки.
ГУ Держпродспоживслужби в м.Києві видало Розпорядження №5 від 21.04.2017 про тимчасову заборону підприємницької діяльності даного закладу до закінчення епідеміологічного розслідування.
Епідеміологічне розслідування продовжується.
У суботу, 27 червня, у столиці Азербайджану український боєць-півсередньовагик Данило Донченко (14-2) у рамках турніру UFC Fight Night 280, провів бій із Теодором Берггреном (8-4) зі Швеції і достроково переміг його у другому раунді, передають Патріоти...
У Києві та Вишгороді суттєво погіршується стан повітря. Містяни скаржаться, що у повітрі стоїть запах горілого і нічим дихати, особливо під вечір. Про це люди пишуть у соцмережах, передають Патріоти України. . Нині Київ перебуває на 68 місці у світово...