Важливо: У Мінсоцполітики пояснили, як боржникам отримати субсидії

Не оплачені комунальні послуги у березні, травні та червні не впливають на процес перепризначення житлових субсидій на новий період.

Ілюстрація: bm.img.com.ua

За наявності боргу отримувачам субсидій на комунальні послуги потрібно оформити договір його реструктуризації. Про це на брифінгу повідомив директор департаменту соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України Віталій Музиченко, передають Патріоти України.

Не оплачені комунальні послуги у березні, травні та червні не впливають на процес перепризначення житлових субсидій на новий період. Відповідно у тих субсидіантів, яким відмовлено в призначенні, утворилася заборгованість до моменту оформлення субсидії.

"Держава, надаючи субсидію, дає можливість сім'ї протягом року вирішити питання з накопиченою в минулому заборгованістю за комунальні послуги. Якщо цього не зроблено, держава знову ж таки йде назустріч громадянам і дозволяє оформити договір реструктуризації боргу з постачальником послуги для автоматичного продовження субсидії на наступний рік (2017-2018 роки)", - зазначив Віталій Музиченко.

Нагадаємо, влада починає кампанію по перегляду законності отримання субсидії.

В Україні хочуть зробити паління "максимально некомфортним" для курців

субота, 3 червень 2023, 22:54

Українцям, які пристрастилися до тютюну, повинно стати неприємно виймати цигарку із пачки, на якій буде малюнок із візуалізацією наслідків паління. Наказ МОЗ України з відповідними вимогами щодо оформлення цигаркових пачок було зареєстровано цього тижн...

У Болгарії викрили шахрайську схему, пов’язану з українськими біженцями

субота, 3 червень 2023, 21:59

Міністерство внутрішніх справ Болгарії виявило порушення в реалізації програм розміщення українських біженців. Про це заявив глава МВС Болгарії Іван Демерджиєв, передають Патріоти України із посиланням на «Радіо Європа». Болгарія від початку повномасшт...