Вчені побачили небезпеку в використанні смайликів

За допомогою значків, що виражають емоції, люди прагнуть налагодити контакти з оточуючими, а їх велика кількість може говорити про нестабільну психіку, низьку самооцінку і залежність від думки інших.

Смайли в повідомленнях вказують на психічні проблеми. Фото: medikforum.ru.

У багатьох людей в наш час віртуальне життя виявляється куди інтенсивнішим, ніж реальне. Фахівці заявляють, що за манерою людини писати повідомлення можна зробити деякі висновки про її характер, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Зокрема, кажуть експерти, якщо людина часто використовує слова "погано" і "біль", це з великою ймовірністю свідчить про наявність якого-небудь нездужання. Крім того, про проблеми зі здоров'ям або психологічним станом говорять короткі повідомлення.

Крім того, дослідники помітили: пристрасть до використання смайликів в листуванні може бути сигналом психіатричних проблем.

Справа в тому, що за допомогою значків, що виражають емоції, люди прагнуть налагодити контакти з оточуючими, пояснили вчені. Також велика кількість смайликів може говорити про нестабільну психіку, про низьку самооцінку і залежність від думки інших. А ще використання "посмішок" може сигналізувати про депресію, яку людина намагається приховати від оточуючих.

Поляки почали збирати кошти на зимове спорядження для українських військових

середа, 7 грудень 2022, 8:20

У Польщі у вівторок, 6 грудня, стартувала кампанія зі збирання грошей на закупівлю зимового спорядження для бійців бронетанкової бригади імені Пшецлава Ланцкоронського, що створюється в Україні. Про це повідомило Польське радіо. Голова аукціону zrzutka...

День української хустки: Як правильно носити прадавній жіночий оберіг

середа, 7 грудень 2022, 8:10

Щороку 7 грудня відзначають День української хустки. Здавна на всій території України вона була окрасою, символом та оберегом жіноцтва. . Свято започачкували в державі у 2019 році. Відтоді у соцмережах проводять флешмоб "Одягни українську хустку", щоб...