Вчені побачили небезпеку в використанні смайликів

За допомогою значків, що виражають емоції, люди прагнуть налагодити контакти з оточуючими, а їх велика кількість може говорити про нестабільну психіку, низьку самооцінку і залежність від думки інших.

Смайли в повідомленнях вказують на психічні проблеми. Фото: medikforum.ru.

У багатьох людей в наш час віртуальне життя виявляється куди інтенсивнішим, ніж реальне. Фахівці заявляють, що за манерою людини писати повідомлення можна зробити деякі висновки про її характер, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Зокрема, кажуть експерти, якщо людина часто використовує слова "погано" і "біль", це з великою ймовірністю свідчить про наявність якого-небудь нездужання. Крім того, про проблеми зі здоров'ям або психологічним станом говорять короткі повідомлення.

Крім того, дослідники помітили: пристрасть до використання смайликів в листуванні може бути сигналом психіатричних проблем.

Справа в тому, що за допомогою значків, що виражають емоції, люди прагнуть налагодити контакти з оточуючими, пояснили вчені. Також велика кількість смайликів може говорити про нестабільну психіку, про низьку самооцінку і залежність від думки інших. А ще використання "посмішок" може сигналізувати про депресію, яку людина намагається приховати від оточуючих.

Здійснив більше 80-ти бойових вильотів: Під час завдання загинув український льотчик (фото)

середа, 29 березень 2023, 0:29

Під час виконання бойового завдання загинув заступник командира ескадрильї, штурман Денис Кирилюк. Про це повідомляє 831-а бригада тактичної авіації у Facebook, передають Патріоти України. "Пілот винищувальної авіації Повітряних Сил ЗС України, який зд...

Стиснула статевий орган до смерті: Орендаторка дивним чином вбила власника квартири через... проблеми у помешканні

вівторок, 28 березень 2023, 23:43

У Нігерії 33-річна жінка не розрахувала сили і так стиснула власнику квартири яєчка, що той помер. Причиною суперечки стало прохання чоловіка заплатити за електроенергію. Про це пише видання ghanaweb, передають Патріоти України. Речниця поліції штату р...