Вчені поставили крапку в дискусії і назвали першу тварину на Землі

​Гребінчаста медуза була першою живою істотою на планеті.

Медузи виявилися першими тваринами на нашій планеті. Фото: livescience.com.

Вчені за допомогою генетичного аналізу дізналися, яка тварина була першою на Землі. Результати дослідження поставили крапку в майже десятирічній дискусії щодо того, хто ж саме ініціював так зване сімейне дерево тварин - медузи або ж губки, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Відзначається, що до цього часу "першість" віддавалася губкам, тому що їх тіло надзвичайно просте в порівнянні з іншими тваринами.

Під час дослідження вчені проаналізували тисячі генів різних тварин, щоб з'ясувати, чиї саме гени - губки або медузи - найпоширеніші. Але новий детальний генетичний аналіз показав, що гребінчасті медузи еволюціонували першими.

Хіти тижня. Мутанти наступають: Росію "атакували" дивні істоти з Фукусіми

неділя, 22 вересень 2019, 22:30

В районі Находки і Владивостока на берег викинуло дивну рибу з людськими ногами і була виявлена собака з людською головою. Жителі Примор'я повідомляють не про одну дивну знахідку, яка прибилася до них з території Японії. Так, житель Находки виявив на с...

Новий автомобільний рекорд встановили в Україні

неділя, 22 вересень 2019, 22:25

Абсолютний рекорд вартості автомобіля встановив броньований Mercedes-Benz S600 - 800 тисяч доларів. За літо 2019 року в Україні було продано найдорожчі в історії автомобілі. Загалом, зросла кількість проданих машин на 18%. Зусиллями всіх дилерів було п...