Вчені поставили крапку в дискусії і назвали першу тварину на Землі

​Гребінчаста медуза була першою живою істотою на планеті.

Медузи виявилися першими тваринами на нашій планеті. Фото: livescience.com.

Вчені за допомогою генетичного аналізу дізналися, яка тварина була першою на Землі. Результати дослідження поставили крапку в майже десятирічній дискусії щодо того, хто ж саме ініціював так зване сімейне дерево тварин - медузи або ж губки, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Відзначається, що до цього часу "першість" віддавалася губкам, тому що їх тіло надзвичайно просте в порівнянні з іншими тваринами.

Під час дослідження вчені проаналізували тисячі генів різних тварин, щоб з'ясувати, чиї саме гени - губки або медузи - найпоширеніші. Але новий детальний генетичний аналіз показав, що гребінчасті медузи еволюціонували першими.

Квартал "пішов на гору", хтось мусить... Кабаре "Веселий Писець" присвятили Зеленському музичну пародію "Генералы песчаной карьеры» (відео)

четвер, 20 червень 2019, 15:08

Єврейсько-український гумор, яскравий і дотепний. Гаранту нема чого ображатись на артистів. Адже сам заробляв собі на шмат щастя таким чином. Кліп під назвою «Генералы песчаной карьеры» команда КВК Дніпропетровського державного університету (єдиний в с...

В центрі Чернігова археологи зробили важливе відкриття княжої доби

четвер, 20 червень 2019, 14:56

Протягом 9-11 століть Чернігів був одним з двох найвпливовіших центрів Давньоруської держави, за військовою міццю, багатствами, культурою та архітектурою сперечався з великокняжим Києвом. У центрі Чернігова, на проспекті Перемоги, археологи виявили дав...