Вчені поставили крапку в дискусії і назвали першу тварину на Землі

​Гребінчаста медуза була першою живою істотою на планеті.

Медузи виявилися першими тваринами на нашій планеті. Фото: livescience.com.

Вчені за допомогою генетичного аналізу дізналися, яка тварина була першою на Землі. Результати дослідження поставили крапку в майже десятирічній дискусії щодо того, хто ж саме ініціював так зване сімейне дерево тварин - медузи або ж губки, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Відзначається, що до цього часу "першість" віддавалася губкам, тому що їх тіло надзвичайно просте в порівнянні з іншими тваринами.

Під час дослідження вчені проаналізували тисячі генів різних тварин, щоб з'ясувати, чиї саме гени - губки або медузи - найпоширеніші. Але новий детальний генетичний аналіз показав, що гребінчасті медузи еволюціонували першими.

Прикрив своїм тілом побратима: На Донбасі під час ворожого обстрілу загинув 21-річний нацгвардієць (фото)

неділя, 15 грудень 2019, 14:29

Військовий Сергій Михальчук отримав смертельні поранення 14 грудня. Зазначається, що життя українського військового забрала російська міна. "Під час вибуху 21-річний нацгвардієць, сержант Сергій Михальчук прийняв на себе основну кількість уламків, прик...

Хіти тижня. Секрети закону розкрито: Українці можуть не платити за комуналку

неділя, 15 грудень 2019, 13:00

Якість надання комунальних послуг в Україні вже давно залишає бажати кращого. А з приходом опалювального сезону, українців усе частіше турбує питання, куди бігти, кому скаржитися, а головне, як це зробити правильно. З урахуванням швидкозростаючих тариф...