Куріння, вживання алкоголю і особливості дієти мають безпосередній вплив на майбутні покоління людини, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Німецькі дослідники виявили, що епігенетична історія людини (придбані зміни в генах) передається наступним поколінням його роду. Тобто образ життя людини, його шкідливі звички (куріння, вживання алкоголю), стрес, пережиті хвороби стануть свого роду спадщиною для нащадків.
Якщо, наприклад, предки людини все життя пропрацювали на заводі зразка першої половини XX століття, - то недоїдання, погана екологія, стрес і хвороби, пережиті ними, передалися йому в ДНК.
Однак вчені відзначили, що це не привід опускати руки. Навпаки, це важлива причина задуматися про свій спосіб життя, перш ніж з'їсти черговий гамбургер, закурити сигарету, просидіти цілий день за комп'ютером або змиритися зі стресом, оскільки наслідки всього цього можуть передатися дітям і онукам.
Протягом життя в епігенетичній пам'яті людських клітин зберігається майже вся інформація про вплив зовнішнього середовища. Подібна "велика база даних" згодом аналізується організмом, який вирішує, адаптуватися йому чи ні. Наприклад, куріння змінює епігенетичний склад клітин легенів і в кінцевому підсумку призводить до раку легенів.
Стрес, хвороба або дієта також записуються в клітинну пам'ять, адаптуючи майбутні покоління відповідно до умов життя його батька, діда або навіть прадіда.
Мережею поширилося відео, де працівниця Приватбанку відмовляється обслуговувати російськомовного клієнта. Жінка навідріз заявила, що не розуміє російської мови. Зокрема користувачка соцмережі Facebook Олена Гуменюк зауважила, що згідно з українським за...
Нове відкриття у Великій піраміді Гізи в Єгипті дозволяє припустити, що ця споруда була не просто місцем останнього упокою фараона, а й гігантською електростанцією. Про це пише Daily Mail, передають Патріоти України. "Вчені піддали конструкцію віком 46...