
Американські вчені розповіли, як міг виникнути Всесвіт. Вони вважають, що світ був створений в результаті двох Великих вибухів, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Так, фізики пояснюють відсутність взаємознищення матерії і антиматерії.
Теорія Великого вибуху говорить про створення двох взаємовиключних субстанцій - матерії і антиматерії.
Фахівців також турбувало питання, чому ж не виникла анігіляція, або іншими словами повне знищення. Вчені вважають, що цього не сталося через те, що стався другий Великий вибух, який стався відразу після першого, приблизно через дві хвилини, він знищив антиречовину.
Багато фахівців збентежені деякою абстрактністю теорії, в якій немає початкового визначального об'єкта, який породив Всесвіт.
Крім цього, відповідно до гіпотез в перші хвилини після вибуху в створюваному Всесвіті переважала квантова гравітація, про яку поки мало що відомо.
Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...
Відома угорська борчиня, віцечемпіонка Європи та учасниця Олімпійських ігор у Ріо 32-річна Жанет Немет загинула внаслідок падіння з 11-го поверху в столиці Болгарії Софії повідомляє fakti.bg. Раніше олімпійська чемпіонка пішла з життя у день презентаці...