Вчені виявили, що впоратися з важкою недугою допомагає... музика

​Музична терапія чудово допомагає при лікуванні післяопераційних болів.

Музична терапія. Фото: Argusstar.com.

Фахівці з центру імені Луї Армстронга виявили у музичної терапії властивості анестетика. Методика дозволяє значно знизити біль у пацієнтів, які оговтуються після проведеної на хребті операції, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Щоб довести свою теорію, лікарі залучили людей, які крім стандартної післяопераційної допомоги вдавалися до музичної терапії.

«Наше дослідження в своєму роді унікальне, адже ми довели, що інтеграція музичної терапії в медицину дійсно існує і прекрасно допомагає при лікуванні післяопераційних болів у пацієнтів. Пацієнти, яким же дають стандартне знеболююче, все одно потім скаржаться на наявні проблеми, які нікуди не зникають», - розповів провідний дослідник Джон Монданаро.

Вчені представили оцінку болю у вигляді традиційної візуально-аналогової шкали. Фахівці виміряли, рівень болю до і після музичної терапії. В експериментальній групі показники зменшилися більш ніж на один пункт з 6,2 до 5,09, а в контрольній, навпаки, піднялися з 5,2 до 5,9.

Може принести великі проблеми: Чому не можна дарувати свічки, самостійно задувати і заносити їх в будинок

субота, 22 січень 2022, 19:45

Свічки є дуже сильним енергетичним предметом. З їх допомогою ворожать, звільняють від негативу в будинку і відлякують нещастя. Але свічки можуть нести й неприємності. Які прикмети про свічки існували в старовину, і вони актуальні досі – читайте в матер...

Авто опинилось в крижаній воді: Під Херсоном поліцейські та очевидці не дали загинути 82-річному водієві (фото)

субота, 22 січень 2022, 19:28

У суботу, 22 січня, на Херсонщині поліцейські врятували життя 82-річного чоловіка, машина якого з'їхала до Каховського магістрального каналу. Про щасливий порятунок людини розповіли на порталі МВС, передають Патріоти України. Інцидент стався поблизу се...