"Венки сперли в похоронном бюро": Соцмережі висміяли святкування Івана Купала в Дебальцевому (фото)

Сцена на площі була прикрашена пластмасовими квітами, а ведучі одягнені в саморобні костюми, навколо практично немає глядачів.

Свято чомусь більше нагадувало похорони. Фото: соцмережі.На головній площі окупованого Дебальцевого відбулося святкування дня Івана Купала, передають Патріоти України.

Місцеві жителі виклали в соцмережі фотографії, на яких показана пофарбована в кольори російського триколора сцена. При цьому сцена прикрашена пластмасовими квітами, а ведучі одягнені в саморобні костюми і навколо практично немає глядачів.

«Количество празднующих жителей на фотографиях некогда 30-тысячного Дебальцево (по переписи 2010 года) — немаловажный показатель реальной жизни в вольере „русского мира“. Пару десятков детей, работников культуры и пропаганды оккупанты смогли собрать, но такое количество празднующих нормально разве что для маленького вымирающего села, но никак не для Дебальцево», - зазначили місцеві мешканці.

Хіти тижня. Кривава ДТП із мажоркою Зайцевою: Стало відомо про дивне рішення суду

вівторок, 22 січень 2019, 17:30

Суддя Віктор Попрас відхилив клопотання про виклик експертів. Експертів з Дніпра, які встановили швидкість авто Олени Зайцевої, яка влаштувала смертельну ДТП на вулиці Сумській в Харкові, суд допитувати відмовився. Про це повідомляє 2day.kh.ua, передаю...

Час розплати настав: Топ-пропагандист Кремля втрапив у скандал через дачу у Криму

вівторок, 22 січень 2019, 17:15

Головного путінського пропагандиста Дмитра Кисельова зобов'язали виплатити понад 2,5 млн рублів боргу архітектору Володимиру Мазуріну, який будував його віллу в окупованому Коктебелі. Відповідне рішення ухвалив Корольовський міський суд Московської обл...