"Венки сперли в похоронном бюро": Соцмережі висміяли святкування Івана Купала в Дебальцевому (фото)

Сцена на площі була прикрашена пластмасовими квітами, а ведучі одягнені в саморобні костюми, навколо практично немає глядачів.

Свято чомусь більше нагадувало похорони. Фото: соцмережі.На головній площі окупованого Дебальцевого відбулося святкування дня Івана Купала, передають Патріоти України.

Місцеві жителі виклали в соцмережі фотографії, на яких показана пофарбована в кольори російського триколора сцена. При цьому сцена прикрашена пластмасовими квітами, а ведучі одягнені в саморобні костюми і навколо практично немає глядачів.

«Количество празднующих жителей на фотографиях некогда 30-тысячного Дебальцево (по переписи 2010 года) — немаловажный показатель реальной жизни в вольере „русского мира“. Пару десятков детей, работников культуры и пропаганды оккупанты смогли собрать, но такое количество празднующих нормально разве что для маленького вымирающего села, но никак не для Дебальцево», - зазначили місцеві мешканці.

Томос для України: Суд ухвалив переможне рішення

четвер, 25 квітень 2019, 17:28

Верховний суд України відмовився оцінювати законність звернення до Вселенського патріарха Варфоломія щодо томосу, повідомляють Патріоти України. У повідомленні суду на сторінці у Facebook йдеться, що закрито провадження за позовом релігійних організац...

"Война продолжится, тарифы не уменьшатся", - блогер

четвер, 25 квітень 2019, 17:15

"Выборы прошли, фанфары стихли, наступили будни. Народ бился и воевал друг с другом, а уже сегодня ищут почву для примирения с меньшинством", - пише у своєму блозі Наталя Юсупова, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Я смотрю, лидеры мнений т...