"Венки сперли в похоронном бюро": Соцмережі висміяли святкування Івана Купала в Дебальцевому (фото)

Сцена на площі була прикрашена пластмасовими квітами, а ведучі одягнені в саморобні костюми, навколо практично немає глядачів.

Свято чомусь більше нагадувало похорони. Фото: соцмережі.На головній площі окупованого Дебальцевого відбулося святкування дня Івана Купала, передають Патріоти України.

Місцеві жителі виклали в соцмережі фотографії, на яких показана пофарбована в кольори російського триколора сцена. При цьому сцена прикрашена пластмасовими квітами, а ведучі одягнені в саморобні костюми і навколо практично немає глядачів.

«Количество празднующих жителей на фотографиях некогда 30-тысячного Дебальцево (по переписи 2010 года) — немаловажный показатель реальной жизни в вольере „русского мира“. Пару десятков детей, работников культуры и пропаганды оккупанты смогли собрать, но такое количество празднующих нормально разве что для маленького вымирающего села, но никак не для Дебальцево», - зазначили місцеві мешканці.

Хіти тижня. Якою буде вартість вживаних авто за новими правилами: Калькулятор розмитнення

неділя, 23 вересень 2018, 14:00

Машини з пробігом з Європи можуть подешевшати. Як просто розрахувати вартість авто в 2018 році. Зовсім скоро можуть прийняти законопроект, який істотно змінює правила розмитнення закордонних б/в авто. Журналісти розібралися в законопроекті і пояснили, ...

Сама відчинила двері: На Полтавщині побили відому волонтерку (фото)

неділя, 23 вересень 2018, 13:55

Ксенія Бикова повідомила, що не зверталася до поліції, оскільки з певних причин не може цього зробити.​. Нападник є близьким знайомим жінки, але його ім'я вона не називає. Як написала Бикова на своїй сторінці в Facebook, вона сама відкрила зловмисников...