Верх цинізму: В Росії вирішили заробити на Джамалі

Під брендами «Джамала 1944» і «JAMALA 1944» планують зареєструвати туристичні агентства по організації екскурсій до Криму, а також збираються відкривати музичні школи, виготовляти одяг і напої.

У Росії вирішили заробити на Джамалі. Фото: vk.com.

У Росії хочуть зареєструвати товарні знаки «Джамала 1944» і «JAMALA 1944» для туристичного агентства по організації екскурсій до Криму. Про це заявив президент російської Першої патентної компанії (ППК) Анатолій Аронов, клієнтом якого є Борис Терещенко, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Під цими брендами також збираються відкривати музичні школи, виробляти одяг і напої.

«Ми склали заявку на товарний знак нашого клієнта - для одягу, головних уборів, напоїв, а також для турагентства - організація і проведення турів, а також створення музичних шкіл», - сказав Аронов.

За його словами, його клієнт хоче зв'язатися з переможницею «Євробачення-2016» Джамалою, щоб отримати дозвіл на використання її імені.

Він додав, що клієнт хоче легально працювати на території РФ і не мати проблем з російськими правоохоронними органами.

"Не було практично міста. Його рівняли з землею": Боєць ГУР розповів про прорив до Маріуполя

четвер, 25 квітень 2024, 7:50

Боєць Головного управління розвідки на позивний “Несмачний” був командиром однієї із груп, яка відправилася на гелікоптерах до окупованого Маріуполя. Там він приєднався до українських захисників та разом із ними обороняв місто від російських окупантів....

"Бавовна" наводить жах? Опитування показало, чого найбільше бояться росіяни

четвер, 25 квітень 2024, 7:25

У першому кварталі 2024 року головними страхами росіян стали диверсії та атаки безпілотників. Занепокоєння громадян також підкріплювалося постійними вибухами у Білгородській області, передають Патріоти України. Це випливає з національного індексу триво...