Від сповіді - до самогубства: Після спілкування з попом РПЦ на Херсонщині повісився боєць АТО (фото)

Отець Олександр Павлусь з села Громівка заборонив ховати АТОшника на сільському кладовищі.

Сповідь довела до самогубства. Ілюстрація: КиноПоиск.

На Херсонщині в селі Громівка боєць АТО завершив життя самогубством після сповіді у місцевого попа. Про це у Facebook повідомила журналістка Любов Лагутенко, передають Патріоти України.

"Боєць контужений був, пішов до церкви знайти душевну втіху. Після попівської сповіді прийшов і повісився. Можна тільки здогадуватися, що порадив йому провокатор із хрестом", - пише вона.

За словами журналістки, після цього пастир зажадав, щоб АТОшника не ховали на сільському кладовищі.

"Хоча до сих пір не звертав увагу на самогубців - де хотіли, там ховали. Тут, найімовірніше, політика - залякати селян, щоб не йшли захищати свою землю", - вважає Лагутенко.

Настоятель Свято-Покровського храму Херсонської єпархії УПЦ КП Сергій Чудінович підтвердив, що могила дійсно демонстративно розташована на краю кладовища. При цьому він наголошує, що місцеві жителі зовсім не поділяють позицію "місцевого агента Російської православної церкви в Україні".

"Говорив із сільським головою. Він визнав, що в 2014 році цей батюшка, отець Олександр Павлусь, здійснював антидержавну діяльність висловлюючись як сепаратист і його приїжджала сповідувати СБУ... Але, мовляв, з тих пір нічого такого не говорить", - резюмував Чудінович.

У Путіна нові проблеми: Російські військові, яких перекидають із Сирії, не хочуть воювати в Україн

п’ятниця, 20 травень 2022, 7:30

Контингент російських військ, що базувався у Сирії, може потрапити на територію України у червні. Вояк, що бомбардували лікарні та цивільних, перекидатимуть на Донбас без відпусток та навіть можливості побачитися з рідними, передають Патріоти України. ...

"УЗ" скаржиться на сотні гниючих окупантів - Росія не хоче їх забирати

п’ятниця, 20 травень 2022, 7:28

В Україні вже три місяці лежать сотні тіл загиблих на війні російських окупантів, які намагалися втілити в життя божевільні ідеї Путіна. Їхні бойові товариші кинула тіла на полі бою. Російська сторона навіть не намагається повернути їх рідним. Про це п...