
У Дніпропетровській області поліцейські затримали громадянина Росії та його спільників, які вбили п'ятьох українців. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив перший заступник глави Національної поліції України В'ячеслав Аброськін, передають Патріоти України.
Він уточнив, що злочини були скоєні протягом поточного року. "Вбивали, відрізали вуха, які віддавали собакам, а трупи закопували у дворі будинку, де жили. Чому вбивали - важко розуміти. Кожен раз усе починалося зі спільного розпивання алкогольних напоїв, потім образ, із їх слів, а далі - вбивство і ховали труп", - написав він.



Крихітні кристали, що містяться в метеориті, розповіли про приховану епоху в історії руйнівних зіткнень у Сонячній системі. Частинки дуже малі, їх неможливо розгледіти без мікроскопа, але вчені під керівництвом планетолога Керолін Кроу з Університету К...
З досягненням пенсійного віку, крім виплати пенсії, в українців з’являється право на різні доплати. Втім, багато громадян можуть і не знати, чи враховуються ці надбавки Пенсійним фондом України. Щоб дізнатися, які додаткові гроші має виплачувати держав...