Вітчизняний Disney: В Україні знімають мультфільми за голлівудськими технологіями (відео)

Завдяки успішній презентації мультфільму «Мавка. Лісова пісня» на найбільшому анімаційному форумі Європи Cartoon Movie про студію Animagrad та усю команду проекту #МавкаЛісоваПісня дізналися у Європі і за її межами.

Український мультфільм "Мавка. Лісова пісня" викликав справжній фурор. Фото: voanews.com.

В Україні працюють над створенням повнометражного мультфільма «Мавка. Лісова пісня», який вийде на екрани у 2019 році, пишуть Патріоти України з посиланням на УНІАН.

Бюджет для виробництва повнометражного анімаційного фільму складає в середньому 5 мільйонів доларів. Спочатку придумують сценарій, у якому має бути своя особливість і цікавинка, а лише потім беруть власне за виробництво продукту.

Потім в роботу вступають художники і мультиплікатори. Деякі сцени відтворюють актори, щоб точно передати міміку та рухи живої людини.

В середньому при виготовленні мультфільму процес розробки анімацій займає близько трьох років: одна секунда анімації - це 2-3 дні роботи спеціаліста. У студії працює понад 100 чоловік.

Команда FILM.UA Group зараз завершує роботу над своїм першим повномасштабним проектом "Викрадена принцеса", права на якого продані вже в 25 країн світу, серед яких Франція, Польща, Китай, Німеччина, Туреччина.

Також можна заробити не лише на одному прокаті, але й потім на продажу іграшок, комп'ютерних та мобільних додатків.

"Серед планів студії: залучати інвесторів до виробництва мультиків, а також випускати по одному повнометражному мультфільму у рік", - розповідає креативний продюсер студії Анна Єлісеєва.

Над Києво-Печерською Лаврою помітили нашестя ворон: Цаплієнко поділився моторошним відео

п’ятниця, 27 січень 2023, 22:28

У Мережі з'явилося відео, на якому зафіксоване незвичне явище у Києві. Сотні ворон "атакують" Києво-Печерську Лавру. Відео у соціальних мережах опублікував журналіст Андрій Цаплієнко, передають Патріоти України. "Нашестя ворон над Печерською Лаврою. Ро...

Стосується усіх: У стінах Києво-Могилянської академії заборонили спілкуватися російською

п’ятниця, 27 січень 2023, 22:00

У стінах Києво-Могилянській академії заборонили спілкуватися російською мовою, повідомляють Патріоти України. Як розповів член Наглядової ради "Могилянки" Геннадій Зубко, викладання російською не ведеться у виші вже дуже давно. Наразі заборона стосуєть...