"Мама поспішає додому": Український мультик претендуватиме на анімаційний "Оскар" у Франції (відео)

Відзнаку вручатимуть у французькому місті Ансі в червні. Анімаційний багатосерійний фільм від студії Glowberry члени журі відібрали із понад 300 проектів зі всього світу.

Український мультсеріал "Мама поспішає додому" відібрали для участі у міжнародному фестивалі у Франції. Там мультик може отримати премію Mifa Pitches, передають Патріоти України з посиланням на 24tv.ua.

Відзнаку вручатимуть у французькому Ансі в червні. Анімаційний багатосерійний фільм від студії Glowberry члени журі відібрали із понад 300 проектів зі всього світу.

За сюжетом, мама головного героя Лесика дорогою з роботи щоразу долає затори, зустрічається з поліцейським драконом, акулою та рятує від пожежі зоопарк. Але завжди вчасно приходить до сина.

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...