
На острові Шпіцберген з архіпелагу Свалбард можна поселитися без віз та дозволів на роботу. Статус цієї території регулюється договором, який у 1920 році підписали 42 країни. 27 лютого 1935 до угоди приєднався СРСР, в тому числі і Україна. Всі учасники договору мають право засновувати тут поселення і будувати дослідницьку чи господарську діяльність. Про це розповів Михайло Молявко з Києва, який три роки мешкає на острові Шпіцберген, передають Патріоти України із посиланням на gazeta.ua.
"Вперше на Шпіцберген поїхав в гості до друзів. Через кілька місяців перебрався туди на постійне місце проживання. В Києві через велику кількість людей та відстані почувався некомфортно. Хотілося пожити ближче до природи, - розповідає Михайло Молявко. - Їхав за Шенгенською візою, оскільки немає прямого рейсу і потрібно перетинати інші країни. Можна летіти через Латвію, Естонію або Німеччину. Тепер, коли у нас безвізовий режим, віза не потрібна".




В Україні запроваджують нові піхотно-штурмові контракти, які мають стати одним із ключових елементів трансформації Сил оборони. Основний принцип нововведення — максимальна винагорода за виконання найризикованіших бойових завдань та чітко визначений тер...
У Лікарні Святої Анни Першого медоб’єднання Львова 42-річна переселенка з Одещини народила дев’яту дитину. Жінка виховує вже шістьох донечок та трьох синів. Про це у четвер, 18 червня, повідомили у пресслужбі Першого ТМО, передають Патріоти України. Ба...