На Дніпропетровщині 2 лютого пограбували склад громадського об'єднання «Лелеки», який розташований на лівобережжі міста Кам'янське. Це приміщення, де волонтери складають принесені жителями міста речі, які згодом передаються бійцям АТО. Багато людей знають про його місцезнаходження, крім того, його зовнішній фасад прикрашає українська атрибутика і прапор України, іншими словами, грабіжникам було зрозуміло де вони грабують і у кого крадуть, інформує "Событие". Про це повідомляють Патріоти України.
Про це цинічне діяння розповів один з фронтових волонтерів Юрій Нороха. За словами волонтера, зловмисники вкрали ліхтарики акумуляторні, принтер, WI-FI-пристрій, подушки для сну. А також забрали навіть кондитерські вироби та миючі засоби.
Однак звичайного злодійства крадіям було мало, вандали порвали дитячі малюнки, призначені для воїнів, і розтоптали вироби, які зробили воїнам діти. Чим керувалися злочинці — залишається загадкою, тому що такі цінні речі, як військова амуніція, зарядний пристрій для акумуляторів військової техніки і колеса з літньою гумою залишилися незачепленими.
За даними волонтера Норохи, замки на двері були не зламані, а розкриті. Побачене вразило волонтера - у нього був шок. Особливо те, що двері складу були відкриті, на вході стояла коробка з печивом, а ніхто з людей, що проходили повз, не викликав поліцію і навіть просто не звертав на це увагу.
З 1 липня 2026 року в країнах Європейського Союзу (ЄС) набувають чинності нові жорсткі митні правила для міжнародних відправлень. За кожне комерційне відправлення та дорогі приватні подарунки запроваджується обов’язковий збір у розмірі 3 євро. Про це п...
Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...