Громадянин Бельгії Бернар Віллем, який відкрив у Львівській області ферму з виробництва козячого сиру, зіткнувся з корупцією. Про те, як його бізнес опинився під загрозою, він розповів Цензор.НЕТ, зазначають Патріоти України.
Знайомство Бернара з Україною розпочалося наприкінці 90-х, коли він разом із групою бельгійських бізнесменів приїхав до нашої країни з метою реалізації інвестиційних проектів.
"Перш за все, коли я тільки починав, мені говорили: "Приїжджайте, у вас будуть всі умови!". А потім почалося: "дайте грошей на футбольну команду", "треба жити з суспільством". А що значить "жити з суспільством"? Треба дати туди, туди і туди. Все вирішує кілька людей, а повинен працювати закон", - сказав Бернар Віллем.
За його словами, вітчизняний аграрний ринок розділений між великими холдингами та людьми, пов’язаними з владою.
Ні, моя дружина орендує під 12% відсотків, тому що вона - дружина іноземця. Хіба це закон? Це - дискримінація", - додав він.
Свій досвід з козячою фермою в Україні Бернар Віллем називає "невдалим експериментом". Іноземець також зізнався, що так і не зумів навчитися жити в Україні, тому що нічого не хоче "домовлятися". Над усім має бути закон, вважає він.
Ферма, за його словами, приносить щомісячно 2 тисячі євро збитків. Тож він не виключає, що найближчим часом продасть свій сімейний бізнес і зосередиться на консультуванні українських агропідприємств та забезпеченні їх високоякісним генетичним матеріалом з Європи
Головний тренер "Фенербахче" Жозе Моурінью отримав дискваліфікацію на три матчі за підсумками скандального інциденту з головним тренером "Галатасарая" Оканом Буруком, який стався після чвертьфінального поєдинку Кубка Туреччини. Про це повідомляє журнал...
Після того, як Росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну, тисячі людей по всьому світу прийшли на допомогу нашій державі. Україна змогла швидко прийняти багато іноземних добровольців, серед яких і Масер Гіффорд. Про іноземного бійця, який зах...