Вночі у Чопі на подвір'я батьків замовника вбивства журналіста Бабченка підкинули гранату

В результаті вибуху постраждала стіна та вікно будинку.

В'ячеслав Пивоварник. Фото:politeka.netСьогодні близько 3:30 у Чопі, на подвір’я у приватному секторі міста була підкинута граната. На момент вибуху в будинку перебувала його власниця, постраждалих немає, повідомляють Патріоти України.

В результаті вибуху постраждала стіна та вікно будинку. Зранку на місці пригоди працювала оперативно-слідча група.

Серед імовірних причин вибуху є дві версії: велика заборгованість власника будинку або кримінальні розборки через сина В’ячеслава Пивоварника.

Як повідомлялося раніше, В’ячеслава Пивоварника, котрий виріс і ходив до школи в Чопі, називають замовником вбивства журналіста Аркадія Бабченка.

Не пропустіть! Вчені виявили ранню ознаку хвороби Альцгеймера

неділя, 3 березень 2024, 10:39

Вчені Університетського коледжу Лондона розкрили, що у людей, схильних до ризику хвороби Альцгеймера, задовго до появи перших симптомів порушується просторова навігація. Результати дослідження опубліковано у журналі Alzheimer's & Dementia, передають Па...

Британські науковці виявили ранню ознаку хвороби Альцгеймера

неділя, 3 березень 2024, 9:05

Вчені Університетського коледжу Лондона розкрили, що у людей, схильних до ризику хвороби Альцгеймера, задовго до появи перших симптомів порушується просторова навігація. Результати дослідження опубліковані у журналі Alzheimer's & Dementia. В експеримен...