"Внуки и дети освободителей Украины проиграли битву, но не войну": Екс-нардеп Олійник на росТБ пригрозив бунтом

Екс-регіонал заявив, нібито "бунт проти злочинної влади розпочнеться восени".

Володимир Олійник на росТБ. Фото: скріншот з відео.

У прямому ефірі російського пропагандистського ток-шоу «60 хвилин» на Першому каналі скандальний колишній депутат Верховної Ради від Партії регіонів Володимир Олійник заявив, що Україна опинилася в окупації онуків бандерівців, а безвізовий режим ввели з метою примусового вивезення українців до Європи, передають Патріоти України.

При цьому політик попередив українську владу про відплату. «Украинская власть оказалась в руках агрессивного меньшинства. Это внуки и дети полицаев и бандеровцев. Внуки и дети освободителей Украины проиграли битву, но не войну. Четыре года мы терпели эти издевательства. Четыре года народ в настоящей оккупации, нищете! Пришло время наступать. И мы это будем делать!», - заявив екс-регіонал.

Телеведучі після цього поцікавилися у політика подробицями повстання. Олійник заявив: «Народ уже устал, осенью начнется бунт. Несколько дней назад выходили афганцы, чернобыльцы. Их было немного, это лето, однако они делали реальный прорыв к дверям Верховой Рады. Там бардак! Там «С14» перекрыли дорогу генеральному прокурору... Надо народу власть в свои руки!», - сказав Олійник.

"Не можу жити без батьків": На Київщині 12-річний хлопчик розповів про жахи окупації у щоденнику

понеділок, 16 травень 2022, 10:28

12-річний Тимофій Зозуля під час окупації його села Шевченкове на Київщині втратив свою маму і вітчима - їх розстріляли російські загарбники просто в автомобілі, коли той потрапив у поле зору російської колони на дорозі. Хлопчик дізнався про це не відр...

Дев'ятеро із десяти українців зіткнуться з бідністю: ООН дала невтішний прогноз у разі довготривалої війни

понеділок, 16 травень 2022, 10:24

Якщо широкомасштабна війна, розв'язана Росією, затягнеться, то дев'ятеро із десяти українців, ймовірно, можуть опиняться на межі бідності. Глибокі соціально-економічні наслідки війни відчуватиме не одне покоління. Про це повідомляє Програма розвитку ОО...