"Вокруг - непридуманная война. Причем это только ее начало": Айдер Муждабаєв звернувся до українців (відео)

Якщо громадяни нашої країни будуть тішити себе ілюзіями, що небезпека зникне сама собою, то Путін точно зможе напасти.

Айдер Муждабаєв. Фото: скріншот з відео.

Кримсько-татарський журналіст, який емігрував з Росії в Україну, Айдер Муждабаєв записав відеозвернення до всіх українців, які продовжують жити в світі своїх ілюзій і вірити в те, що всі небезпеки самі собою розсмокчуться. Текст цього звернення Патріоти України пропонують вам прочитати.

«Прошу прощения, но я не могу сейчас этого не сказать. Последние сутки окончательно убедили в том, что очень много, слишком много людей в нашей стране живет в придуманном мире. Когда вокруг — непридуманная война. Причем это только ее начало. Ломаются копья вокруг Порошенко, выборов, теорий заговоров, вокруг вообще всего, по любому поводу. А в это время Россия стреляет в наших моряков, захватывает корабли и выстраивает армии, готовые к агрессии, у наших границ. Чем это закончится, если мы продолжим вести себя таким образом? Очень просто: закончится широкомасштабной войной. К которой Кремль сейчас активно готовится и только выбирает момент. Убедившись, что мы не способны собраться и дать отпор, Путин нападет обязательно.

Прошу вас, украинцы и не только, посмотрите этот ролик. Реальность угрозы нужно четко осознавать", — заявив Айдер Муждабаєв.

Поки їхні співгромадяни вбивають українців: У Тульській області РФ обвалився під'їзд житлового будинку, є загиблі (фото)

вівторок, 7 лютий 2023, 23:15

У місті Єфремів Тульської області РФ обвалився під'їзд житлового будинку – зруйновано сім квартир, постраждало близько 10 людей. Про це повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України. За попередніми даними, причиною обвалу став вибух газу в одн...

Волонтери з ГО “Важливі дії” передали на Бахмутський напрямок ще один бойовий пікап

вівторок, 7 лютий 2023, 23:02

Спеціально під потреби ЗСУ був обраний автомобіль IVECO VM90, оскільки вкрай важлива висока прохідність такого автомобіля. IVECO VM90 може використовуватися у якості командно-штабного та медичного варіанту, а також як бойова одиниця з можливістю установки