"Вокруг - непридуманная война. Причем это только ее начало": Айдер Муждабаєв звернувся до українців (відео)

Якщо громадяни нашої країни будуть тішити себе ілюзіями, що небезпека зникне сама собою, то Путін точно зможе напасти.

Айдер Муждабаєв. Фото: скріншот з відео.

Кримсько-татарський журналіст, який емігрував з Росії в Україну, Айдер Муждабаєв записав відеозвернення до всіх українців, які продовжують жити в світі своїх ілюзій і вірити в те, що всі небезпеки самі собою розсмокчуться. Текст цього звернення Патріоти України пропонують вам прочитати.

«Прошу прощения, но я не могу сейчас этого не сказать. Последние сутки окончательно убедили в том, что очень много, слишком много людей в нашей стране живет в придуманном мире. Когда вокруг — непридуманная война. Причем это только ее начало. Ломаются копья вокруг Порошенко, выборов, теорий заговоров, вокруг вообще всего, по любому поводу. А в это время Россия стреляет в наших моряков, захватывает корабли и выстраивает армии, готовые к агрессии, у наших границ. Чем это закончится, если мы продолжим вести себя таким образом? Очень просто: закончится широкомасштабной войной. К которой Кремль сейчас активно готовится и только выбирает момент. Убедившись, что мы не способны собраться и дать отпор, Путин нападет обязательно.

Прошу вас, украинцы и не только, посмотрите этот ролик. Реальность угрозы нужно четко осознавать", — заявив Айдер Муждабаєв.

"У чорта слизькі копита": Як українські дотепники відреагували на падіння у церкві глави РПЦ

субота, 25 червень 2022, 21:45

У суботу, 25 червня, у Новоросійську глава РПЦ патріарх Кирило (Гундяєв) підслизнувся у храмі під час богослужіння. Це стало приводом для висміювання його у соцмережах. Патріоти України пропонують вашій увазі коментарі українців у соціальних мережах із...

"Чому вони тут, а не вдома на війні?": Президент Федерації хокею Чехії "наїхав" на українців

субота, 25 червень 2022, 20:53

Більшість українських атлетів виступають за відсторонення росіян та білорусів від світового спорту. Бо поки вони продовжують мовчати, наші спортсмени втрачають свої домівки, місця для тренувань та змагань, а найголовніше – турбуються за своїх рідних, я...