
У Києві на Майдані Незалежності зібрали мітинг на підтримку народного депутата Надії Савченко, яка перебуває під арештом, передають Патріоти України із посиланням на УНН.
“Сьогодні, 22 квітня, — рівно місяць як Надію ув’язнили”, — зазначила сестра нардепа Віра Савченко. За словами кореспондента, на Майдані зібралось близько 20 активістів, які прийшли із плакатами на підтримку Надії Савченко.
Нагадаємо, Верховна Рада позбавила Савченко депутатської недоторканності та надала дозвіл на її затримання й арешт. У ВР Савченко затримали, зачитавши їй повідомлення, у чому її підозрюють: злочини, передбачені ч.1 ст.109, ч.1 ст.14 ч.2 ст.28 ч.1 ст.109, ч.1 ст.14 ч.2 ст.28 ст.112, ч.1 ст.14 ч.3 ст.258, а також ч.1 ст.258-3 ККУ. Генпрокурор Луценко раніше заявив, що є незаперечні докази того, що Савченко особисто планувала провести терористичний акт в парламенті.
Внаслідок демографічних наслідків війни – зростання смертності, скорочення народжуваності і виїзд мільйонів громадян за кордон – населення України почало стрімко старішати. На цьому тлі багато хто покладає надії на повернення українських біженців, але ...
Молоде подружжя знайшло у лісі двох безпорадних ведмежат, які кілька днів провели самі високо на дереві. Переконавшись, що мати-ведмедиця не повернеться, виснажених тварин забрали додому, нагодували та передали фахівцям. Про це повідомили у Національно...