Вона розпинала майданівців - її виправдовують: Суддівська система України вчергове довела свою ворожість до народу

Суддів, які переслідували євромайданівців, не засуджують, а навпаки - виправдовують.

Суддя Лариса Калініченко. Фото: uainfo.orgВажливо! Чергову суддю, за допомогою якої переслідували активістів Майдану, визнали невинною, а її звільнення незаконним. 7 липня 20216 року Вищий адміністративний суд України скасував рішення Вищої ради юстиції про внесення подання на звільнення судді Голосіївського районного суду Л. С. Калініченко за винесення нею незаконних рішень про взяття під варту активістів Майдану і позбавлення прав автомайданівців, зокрема Сергія Хаджинова, інформують Патріоти України про повідомлення Романа Маселко в блогосфері.

Ми просили залучити Сергія Хаджинова третьою стороною, але нам відмовили. Судді вважають, що ця справа жодним чином не стосується інтересів Сергія. Право на справедливий суд, а також відстоювання власної гідності та ідеалів Майдану це не ті права та інтереси, які на думку ВАСУ має захищати суд.

Ну що ж, ВАСУ вже сформував однозначну практику, якою довів, що принцип індивідуальної відповідальності навіть в очевидних випадках у нас не працює. Хоча винна і ВРЮ, яка не змогла навіть належно обгрунтувати порушення присяги у рішенні, і представник ВРЮ на суді теж не зміг відповісти, в чому ж було порушення присяги.

12 липня ВСУ буде переглядати ряд рішень з таких справ (судді Марцинкевич, Сіромашенко, Швачач, Васильєв, Чала). Від цих рішень залежить, якою буде практика звільнення "суддів Майдану" і чи будуть вони взагалі хоча б звільнені.

Чорна бестія: У Харкові жінка влаштувала еротичні танці в фонтані (відео)

середа, 21 серпень 2019, 17:28

Фонтани Харкова користуються популярністю не тільки у юних випускників, а й у більш дорослих людей: танці жінки в одному з них потрапили на відео. Відповідні кадри було опубліковано на Instagram-сторінці "h_kharkov", повідомляють Патріоти України. На в...

Що хотів цим сказати? На Одещині двірник повісився прямо перед мерією

середа, 21 серпень 2019, 17:14

В Ізмаїлі на Одещині на ялинці перед будівлею мерії повісився 55-річний чоловік. Працював двірником. Тіло самогубці виявили 20 серпня близько 16:00, заявили у відділі комунікації обласної поліції, повідомляють Патріоти України. Встановили, що чоловік б...