Вона розпинала майданівців - її виправдовують: Суддівська система України вчергове довела свою ворожість до народу

Суддів, які переслідували євромайданівців, не засуджують, а навпаки - виправдовують.

Суддя Лариса Калініченко. Фото: uainfo.orgВажливо! Чергову суддю, за допомогою якої переслідували активістів Майдану, визнали невинною, а її звільнення незаконним. 7 липня 20216 року Вищий адміністративний суд України скасував рішення Вищої ради юстиції про внесення подання на звільнення судді Голосіївського районного суду Л. С. Калініченко за винесення нею незаконних рішень про взяття під варту активістів Майдану і позбавлення прав автомайданівців, зокрема Сергія Хаджинова, інформують Патріоти України про повідомлення Романа Маселко в блогосфері.

Ми просили залучити Сергія Хаджинова третьою стороною, але нам відмовили. Судді вважають, що ця справа жодним чином не стосується інтересів Сергія. Право на справедливий суд, а також відстоювання власної гідності та ідеалів Майдану це не ті права та інтереси, які на думку ВАСУ має захищати суд.

Ну що ж, ВАСУ вже сформував однозначну практику, якою довів, що принцип індивідуальної відповідальності навіть в очевидних випадках у нас не працює. Хоча винна і ВРЮ, яка не змогла навіть належно обгрунтувати порушення присяги у рішенні, і представник ВРЮ на суді теж не зміг відповісти, в чому ж було порушення присяги.

12 липня ВСУ буде переглядати ряд рішень з таких справ (судді Марцинкевич, Сіромашенко, Швачач, Васильєв, Чала). Від цих рішень залежить, якою буде практика звільнення "суддів Майдану" і чи будуть вони взагалі хоча б звільнені.

Хіти тижня. Можна і в Москву: Стало відомо, скільки коштує замовити на Новий рік "95 квартал"

вівторок, 10 грудень 2019, 3:00

Президент Володимир Зеленський виступати не буде за жодних умов. Спливли розцінки новорічного виступу студії "Квартал 95", а також стало відомо, чи братиме участь президент України Володимир Зеленський. Як виявилося, ціна залежить від складу артистів, ...

Хіти тижня. "Вода с кровью убитых стекала в ялтинский водопровод", - блогер про страшні звірства "совка" в Криму

вівторок, 10 грудень 2019, 2:00

"Оккупанты начали процесс возвращения захваченных украинских кораблей, который должен завершиться сегодня ночью", - пише у своєму блозі Кримський бандерівець, передають Патріоти України, і продовжує:. "2. В Крыму сегодня простились с убитой своим отчи...