Ходижник розповів, що кожен елемент тут має окреме значення. "Хочеться творити образи, які просто будуть виходити з декору. Дерева в моєму мистецтві - це життя, зародження, весь світ. Тому створюю крону дерева у вигляді кола як символ миру і життя", - зазначив Тимчук.
"Часто думаю про те, що кожна людина впродовж життя завжди повертається до Бога, навіть не зважаючи, що є люди, які не вірять у саму присутність його. Сакральне мовлення як листування до Бога є згадкою про нього.
Варто завжди залишати в серці місце для любові, віри і надії. Без цього і немає сенсу життя, бо як би не було банально, але всі ми помремо. А що потім?
Зараз багато митців створюють сучасні інформативні твори мистецтва, які відтворюють сьогодення, війни, насильства, спотворення і рідко залишають моменти відтворення душі. Бо гадають, що це не актуально.
Але поранений звір завжди біжить туди, де може віднайти надію на життя", - висловлює свій світогляд пан Михайло.
Художник створив близько десяти ікон, серед яких "Благовіщення", "Годувальниця", "Берегиня з дитиною", "Воскресіння Христа", "Трійця".
"Думаю, що було б гарно створити храм в декорі, з якого промовлять лиця святих. Хоча моє листування влаштовує мене і на цьому етапі", - мріє митець.
Протягом восьми місяців американець щоденно споживав близько чотирьох кілограмів м’яса, сиру та масла, зокрема в гамбургерах, передають Патріоти України. Дієта з виключно тваринної їжі, так звана "дієта хижака", за вісім місяців довела американця до ві...
Українським пенсіонерам, які святкуватимуть ювілеї у 2025 році, виплачуватимуть одноразову матеріальну допомогу. Розмір виплат становить до 10 тис. грн. Відповідна програма діє у місті Мукачево, що у Закарпатській області, повідомляє Мукачівська міська...