Після звільнення з полону Л/ДНР українці відчувають труднощі з лікуванням, хоча при цьому мають надзвичайно серйозні проблеми зі здоров'ям після тортур. Про це розповіла волонтер Анна Мокроусова в інтерв'ю сайту online.ua, передають Патріоти України.
Анна зазначила, що звільненим часто доводиться важко. Наприклад, Руслан Шанідзе потрапив у полон, як боєць добровольчого батальйону, восени 2014 року і пробув там 9 місяців.
"Тоді багато зробили піару на звільненні, а потім мені зателефонував знайомий і сказав, що колишньому полоненому лікуватися нема на що", - додала Анна.
За законом після поранень і тортур він не може розраховувати на безкоштовну реабілітацію. Саме тому замість того, щоб зайнятися відновленням здоров'я, він відновлював документи.
Коли в Луганську відпустили заручника, бойовики зламали йому обидві ноги. "І його не хотіли класти в лікарню, пояснюючи це тим, що переломи - несвіжі, потрібно почекати. У хостел його не брали, бо у нього немає документів". - додала волонтер.
Врешті, на щастя, допомогли йому волонтери. Виходить, якби чоловік не звернувся до них, то опинився б на вулиці. - зауважила Анна.
Більшість пенсіонерів завжди чекають індексацію з надією на збільшення виплат. Втім, в деяких випадках пенсія може, навпаки, зменшитися. Про такий сумний випадок розповів експерт з пенсійних питань Сергій Коробкін, передають Патріоти України. У кого мо...
Службовці Національної гвардії та Державної прикордонної служби України у віці до 24 років зможуть розраховувати на виплату мільйона гривень за військову службу. Раніше компенсацію гарантували тільки військовослужбовцям Збройних сил України, передають ...