Ворожа пропаганда - в дитячі голови? У дитсадку Харкова вихованцям розповіли, що Крим - це територія РФ (фото)

У дитячій установі заявили, що діти отримують інформацію про навколишній світ у режимі реального часу, де "Крим є територією Російської Федерації".

Фото:Facebook

У Харкові спалахнув скандал через заняття в дитячому садку Dada SPACE, на якому дітям показали карту України без окупованого Росією Криму. Про це повідомила у Facebook волонтер Вікторія Борзова, передають Патріоти України.

За її словами, Dada SPACE опублікував у Facebook пост про те, що весь тиждень діти вивчали тему "Україна". На запитання в коментарях, чому на заняттях використовували карту України без Криму, адміністратор сторінки відповів, що діти отримують інформацію про навколишній світ у режимі реального часу, де "Крим є територією Російської Федерації".

"Якщо завтра ситуація зміниться, ми роздрукуємо нову карту й продемонструємо її дітям", – зазначили в Dada SPACE.

За деякий час фото з картою без Криму й коментарі до неї видалили. Пізніше керівництво дитсадка попросило вибачення "за допущену співробітниками помилку".

"Звичайно ж Крим – частина України й назавжди таким залишиться. У цей непростий для країни час просимо не транслювати агресії на дитячий простір і з розумінням поставитися до цього жахливого непорозуміння", – наголошують у повідомленні. У Dada SPACE підкреслили, що "проведено бесіду, винні покарані".

Хіти тижня. "Ни радости, ни злорадства уже. Просто нас**ть": Бабченко про реакцію українців і не тільки на катастрофу АН-148 під Москвою

вівторок, 20 лютий 2018, 12:00

Журналіст звернувся до жителів РФ із закликом визнати свої помилки. Бабченко закликав росіян не дивуватися відсутності жалю або співчуття з боку українців, але зазначив, що і смертей в РФ тепер вже ніхто не радіє. "Ніхто вже ніяким смертям не радіє. Ос...

Хіти тижня. "П*зжений будеш зараз!": На Івано-Франківщині польський турист зняв з міні-готелю "бандерівський прапор". Що з цього вийшло (відео)

вівторок, 20 лютий 2018, 11:30

"Поляки піднімають нам червоно-чорний прапор!". То має стати класичною фразою... Гість з сусідньої держави, що завітав у туристичне містечко Івано-Франківщини, зробив велику помилку, про що незабаром і пожалкував. У садибі, де зупинився, побачив "кляти...