Ворожа пропаганда - в дитячі голови? У дитсадку Харкова вихованцям розповіли, що Крим - це територія РФ (фото)

У дитячій установі заявили, що діти отримують інформацію про навколишній світ у режимі реального часу, де "Крим є територією Російської Федерації".

Фото:Facebook

У Харкові спалахнув скандал через заняття в дитячому садку Dada SPACE, на якому дітям показали карту України без окупованого Росією Криму. Про це повідомила у Facebook волонтер Вікторія Борзова, передають Патріоти України.

За її словами, Dada SPACE опублікував у Facebook пост про те, що весь тиждень діти вивчали тему "Україна". На запитання в коментарях, чому на заняттях використовували карту України без Криму, адміністратор сторінки відповів, що діти отримують інформацію про навколишній світ у режимі реального часу, де "Крим є територією Російської Федерації".

"Якщо завтра ситуація зміниться, ми роздрукуємо нову карту й продемонструємо її дітям", – зазначили в Dada SPACE.

За деякий час фото з картою без Криму й коментарі до неї видалили. Пізніше керівництво дитсадка попросило вибачення "за допущену співробітниками помилку".

"Звичайно ж Крим – частина України й назавжди таким залишиться. У цей непростий для країни час просимо не транслювати агресії на дитячий простір і з розумінням поставитися до цього жахливого непорозуміння", – наголошують у повідомленні. У Dada SPACE підкреслили, що "проведено бесіду, винні покарані".

"Каждый едет на свой страх и риск": Керченський міст стає небезпечною пасткою для водіїв (відео)

п’ятниця, 16 листопад 2018, 22:44

Через найменше обмерзання на мосту вже почалися аварії і затори, хоча ще навіть не настала зима. Зазначається, що через найменше обмерзання на мосту вже почалися аварії і затори, хоча ще навіть не настала зима. "Возвращаемся в Краснодар, находимся на К...

Митрополит Черкаський УПЦ МП заявив про ліквідацію цієї релігійної організації до 2023 року

п’ятниця, 16 листопад 2018, 22:21

Митрополит Черкаський та Канівський Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) Софроній (Дмитрук) уже давно не приховує, що є прихильником створення автокефальної церкви в Україні. Митрополит Черкаський та Канівський Української ...