"Вова и рывок": Путін став героєм кумедного відео

Гумористи поєднали радянський кінофільм з виступом президента РФ.

В.Путін: "Стране нужен рывок!". Скриншот.

У мережі з'явилося гумористичне відео, одним з головних героїв якого став російський президент Володимир Путін. Ролик з назвою "Вова і ривок" опубліковано на сторінці "Жовта стрічка" у Facebook, передають Патріоти України.

Автори відео взяли за основу один зі старих виступів російського комедійного актора Семена Слєпакова, на якому він співає пісню "А в моїй країні все є".

Куплет переривається словами Путіна про багатства Росії і необхідності ривка. Далі з'являються кадри з радянського фільму "Діамантова рука" і вказується, що "ривок" на жаргоні означає "втечу з тюрми".

Чоловік ледь не втратив ногу після того, як його... вкусив родич під час великої сімейної бійки

п’ятниця, 9 червень 2023, 21:00

У США чоловік не міг ходити після того, як його вкусив родич під час сімейної бійки. Як виявилося, він підхопив м'ясоїдні бактерії. Про це пише mirror.co.uk, передають Патріоти України. Донні Адамс з Тампа-Бей, штат Флорида, ледь не втратив ногу після ...

Останній працюючий енергоблок ЗАЕС переводять у режим "холодного зупину"

п’ятниця, 9 червень 2023, 20:53

Державна інспекція ядерного регулювання України видала розпорядження "Енергоатому" вивести у "холодну зупинку" енергоблок №5 Запорізької АЕС. Обмеження експлуатації діятиме до усунення виявлених порушень. Про це повідомила прес-служба ДІЯРУ, передають ...