"Вперед и с песней!" У Мукачевому 128-ма бригада креативно агітувала вступати до лав ЗСУ (фотофакти)

Подібний підхід суттєво контрастує з резонансними діями місцевих воєнкомів, які ловили призовників на Закарпатті навіть у потягах, відтворюючи мем російської пропаганди «Зняли з потягу в нацгвардію».

Агітація від 128-ї бригади. Фото: mukachevo.net.

В обідню пору п’ятниці, 8 липня на центральній площі міста оркестр 128 бригади виконував популярні композиції, а їхні колеги агітували перехожих вступати до лав ЗСУ. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на mukachevo.net.

Усім зацікавленим роздавали міні-флаєри з довідковою інформацією, де акцентувалася увага на перевагах контрактної служби – від достойної платні та пенсії до фізичного розвитку. Кого цікавить контрактна служба у 128-й бригаді, запрошують звертатися до найближчого військомату або за адресою в Мукачеві – вул.Севастопольська, 4, телефон 03131 4 36 69.

До слова, такий підхід суттєво контрастує з резонансними звитягами місцевих воєнкомів, які ловили призовників на Закарпатті навіть у потягах, відтворюючи мем російської пропаганди «Зняли з потягу в нацгвардію».

Резонанс тижня. Відрізав руки й ноги: Під Рівним чоловік по-звірячому розправився з дружиною (фото, відео)

середа, 22 січень 2020, 3:00

На Рівненщині правоохоронці затримали 86-річного чоловіка, якого підозрюють в умисному вбивстві своєї дружини. Скривавлене тіло жінки поблизу будинку виявив син, коли навідався в гості до батьків. Трагедія трапилася в селі Городець Володимирецького рай...

Хіти тижня. "Зате Пушкін і Толстой є: великий антиколоніальний привіт Києву з Харкова", - журналіст

середа, 22 січень 2020, 0:35

Назви станцій метро багато що можуть розповісти про світогляд жителів міста? "У Харкові 30 станцій метрополітену. Нема жодної, крім архітектора Бекетова, названої на честь визначних діячів української культури з найвищої її ліги", - пише журналіст Вахт...