«Я вперше вирішив розповісти її (цю історію – ред.) зараз. Це було 8 березня 2014-го. Я розумів, що дуже серйозні речі відбувалися в Криму. Я за власною ініціативою прилетів до Сімферопольського аеропорту. На самому виході мене заблокувала так звана «кримська самооборона», яка з одного боку поводилася коректно, але дала зрозуміти, що мене нікуди не пустить. Далі був дуже складний день, який ми провели з різним успіхом. Але, буквально через 30 хвилин, після того як я опинився в цьому аеропорту, приїхала велика група наших братів - кримських татар, які дізнавшись, що я там, приїхали мене захистити», - сказав Вакарчук.
За його словами, такі дії кримських татар він запам'ятає «назавжди». «На щастя мене захищати не потрібно було. Але я запам'ятаю цей момент назавжди. Їх підтримка, то, що вони прийшли до мене і сказали: «Ми з вами» - я не забуду це ніколи ... У той момент я відчув, що є українська політична нація», - додав Вакарчук.
У Києві з 1 по 2 грудня в Кримському будинку проходить перший українсько-кримськотатарський літературний фестиваль «Кримський інжир».
Археологи з Г’юстонського університету вперше успішно розкопали королівську гробницю в стародавньому місті Мая Караколь, розташованому в сучасних лісах Белізу. Гробниця, що належала Те Кааб Чаку — першому відомому правителю міста та засновнику королівс...
В Україні хочуть запровадити єдиний формат для індексації пенсійних виплат. Так, спеціальні пенсії більше не будуть прив'язані до зростання зарплат. Про це розповіла на YouTube-каналі "Що з економікою" міністерка соціальної політики Оксана Жолнович, пе...