«Я вперше вирішив розповісти її (цю історію – ред.) зараз. Це було 8 березня 2014-го. Я розумів, що дуже серйозні речі відбувалися в Криму. Я за власною ініціативою прилетів до Сімферопольського аеропорту. На самому виході мене заблокувала так звана «кримська самооборона», яка з одного боку поводилася коректно, але дала зрозуміти, що мене нікуди не пустить. Далі був дуже складний день, який ми провели з різним успіхом. Але, буквально через 30 хвилин, після того як я опинився в цьому аеропорту, приїхала велика група наших братів - кримських татар, які дізнавшись, що я там, приїхали мене захистити», - сказав Вакарчук.
За його словами, такі дії кримських татар він запам'ятає «назавжди». «На щастя мене захищати не потрібно було. Але я запам'ятаю цей момент назавжди. Їх підтримка, то, що вони прийшли до мене і сказали: «Ми з вами» - я не забуду це ніколи ... У той момент я відчув, що є українська політична нація», - додав Вакарчук.
У Києві з 1 по 2 грудня в Кримському будинку проходить перший українсько-кримськотатарський літературний фестиваль «Кримський інжир».
18 січня до поліції надійшла заява від 30-річної жінки про встановлення місцезнаходження її цивільного чоловіка 1983 року народження. Зі слів заявниці, він перестав виходити з нею на зв'язок з 16 січня, тому що його забрали співробітники ТЦК. У своєму ...
В Іспанії «обвалився» гірськолижний підйомник, внаслідок чого десятки людей отримали поранення. Наразі відомо про щонайменше 30 постраждалих. Про це пише Sky News, передають Патріоти України. Інцидент стався на крісельному підйомнику на гірськолижному ...