
В окупованому РФ Армянську жителі знову скаржаться на наслідки катастрофи з хімічними викидами. Про це повідомляє блогер RoksolanaToday & Крим на своїй сторінці в Twitter, передають Патріоти України.
У соціальних мережах жителі Армянська пишуть, що у них знову почали окислюватися металеві предмети. Як уточнив один з користувачів, він багато купив лише в кінці жовтня, щоб замінити поржавілі. Але нові предмети, наприклад, USB-кабель, чайник, знову вкриті іржею.
"А що у людей в організмі?", - прокоментувала блогер.





Також люди скаржаться, що в повітрі, як і раніше, чути запах сірководню.

Туристів, які вирушають у відпустку на Середземномор'я попереджають про нову систему в’їзду до ЄС, яка може ускладнювати пропуск в аеропортах, і про сорокаградусну спеку. Але до них додалась нова потенційна загроза – риба Lagocephalus sceleratus, яка в...
На заводах Hyundai у Південній Кореї назріває масштабний страйк. Майже 90% із 40 тисяч членів профспілки підтримали проведення протесту. Цього разу головною причиною невдоволення стали не зарплати чи умови праці, а побоювання через активне впровадження...