Всі кримські вина, окрім "Масандри", роблять з одеського чи іноземного винограду

Гендиректор "Масандри" розповів, що у Криму виноградників мало, вони старі, і тільки його концерн вирощував свої

Фото: 24tv.ua

Кримські вина не мають нічого спільного з Кримом. Виноматеріал для виготовлення напою завжди закуповували в Одесі або в інших країнах. Про це заявив гендиректор концерну "Массандра" в Україні Генріх Мікаелян в ефірі радіо Крим.Реалії, повідомляють Патріоти України.

"За великим рахунком, усі кримські вина тільки називаються так. Виноматеріал завжди був молдавський, одеський, чилійський, грузинський - але не кримський. Виноградників було мало, вони старі. Тільки "Массандра" вирощувала свої виноградники і виготовляла виноматеріал", - розповів Мікаелян.

Напередодні гендиректор "націоналізованого" підприємства "Массандра" Яніна Павленко виступила з заявою, що в цьому році підприємство закладе на півострові близько 12 найменувань вина, "серед яких і ті, що не закладалися вже більше як 100 років". Зокрема і найтитулованішого вина - "Мускату білого Червоного каменя".

На початку 2016 року Генпрокуратура України порушила кримінальну справу проти Павленко. Причиною стала відкрита пляшка вина Херес-де-ла-Фронтера врожаю 1775 року, вартість якої оцінюють у $ 100 тис. Цю колекційну пляшку відкрили торік, під час відвідування анексованого Криму колишнім прем'єр-міністром Італії Сільвіо Берлусконі, якого запросив президент Росії Володимир Путін.

Нагадаємо, експерти розповіли, що саме в Криму закупають вино для УПЦ МП. Продається в Україні "церковне вино" найчастіше без чеків та акцизів. Виробляють його, як правило, саме на "Масандрі".

А ви це знали? Чому у СРСР корпус телевізорів робили із дерева

неділя, 23 лютий 2025, 9:50

У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...

Літній час 2025: Українцям пояснили, чи буде традиційне переведення годинників навесні

неділя, 23 лютий 2025, 9:45

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...