Всі проти законопроекту №4511: У Харкові зібрався Священний синод УПЦ МП, прийнято звернення до Верховної Ради

Стривожені московські попи застерігають, що рішення українського парламенту, на їх думку, може призвести до "релігійної ворожнечі".

Митрополит Онуфрій та духовенство УПЦ МП стурбовані законопроектом ВР. Ілюстрація:Daily - РБК-Украина

Священний Синод Української православної церкви (Московського патріархату) на засіданні в суботу в Харкові констатував, що прийняття Верховною Радою законопроектів №4128 і №4511 може призвести до релігійної ворожнечі, і закликав народних депутатів не підтримувати ці документи. Про це пише Главное, передають Патріоти України.

"Ухвалили: констатувати, що прийняття законопроектів №4128 і №4511 може призвести до релігійної ворожнечі, дискримінації, порушення свободи совісті та віросповідання. (...) Закликати народних депутатів України не приймати антицерковні і антидержавні закони", - йдеться в журналі Синоду, оприлюдненому на сайті УПЦ (МП).

У Церкви також стурбовані через можливі негативні наслідки в українському суспільстві у зв'язку з прийняттям зазначених законопроектів.

Законопроекти №4511 про особливий статус релігійних організацій, керівні центри яких знаходяться в державі, визнаній агресором, і №4128 про можливість змінювати підпорядкованість релігійної громади будь-якого центру стояли на порядку денному парламенту для розгляду в першому читанні.

Законопроект №4511 стосується УПЦ (МП), деяких протестантських церков та інших релігійних організацій, керівні центри яких знаходяться в РФ.

Природа пожартувала: Жінка народила дітей... два рази за місяць

субота, 25 березень 2023, 18:43

Мешканка Бангладешу народила близнюків з перервою майже в місяць. 20-річна Аріфа Султана народила сина наприкінці лютого, але через 26 днів вона знову відчула біль, і її відвезли до лікарні, передають Патріоти України. Лікарі виявили, що жінка має дві ...

"Поки РФ не визнає, що вона неправа, моєї ноги там не буде": Лайма Вайкуле поставила на місце росіян

субота, 25 березень 2023, 18:27

Відома співачка Лайма Вайкуле, яка виступає проти російської агресії, висловилася про те, чи планує вона їздити в РФ. Крім цього, артистка чітко визначила, хто винен у тому, що зараз відбувається. У новому інтерв'ю для YouTube-каналу "І грянув Грем" Ва...