Втік від екс-дружини, скандальних судів і судових виконавців: Антін Мухарський обрав місце для екзилу і поділився творчими планами

Позаду Греція, Іспанія, США, Канада, де гарно але... Попереду українізації Туреччини

Фото: Антін Мухарський (facebook.com-AntinMukharskyi)

Популярний український співак і ведучий Антін Мухарський розповів фанатам, де має намір жити після виїзду з України, зазначають Патріоти України.

"Вибір зроблено. Будемо жити в Анталії. Після піврічних подорожей світами: Греція, Іспанія, США, Канада, завдяки нашим друзям, а особливо Олегу З., Шурі Бойко і сім'ям Балицьких, Вальчуків, Гоцько, Туркевичів і пану Володимиру з Тороно, а також всім вам, хто підтримував мене в ці нелегкі часи, ми вирішили оселитися в турецькій Анталії", - зазначив він.

"Вибір зроблено": Антін Мухарський зізнався, куди переїхав з України (фото)

Фото: Антін мухарський в Туреччині

Мухарський назвав причини, чому вибір припав саме на це місто.

"Близько до дому – летіти дві години і 15 хвилин; фантастичні море, клімат, їжа і ціни; можливість організувати тут тури, концерти і творчі зустрічі "For Ukrainians onle" для тих, хто хоче ідентифікувати себе українцями навіть за кордоном", - підкреслив він.

"Вибір зроблено": Антін Мухарський зізнався, куди переїхав з України (фото)

Також співак зізнався, що найближчим часом презентує творчу концепцію українізації Туреччини.

У той же час користувачі мережі поцікавилися, як Мухарський буде реагувати на велику кількість росіян в Туреччині. "Висока концентрація росіян не заважає?" - поцікавився користувач Павло Забигало. "Ми їм влаштуємо тут веселе життя. Персонажів для нових пісень – купа", - відповів йому Мухарський.

"Вибір зроблено": Антін Мухарський зізнався, куди переїхав з України (фото)

Хіти тижня. "Побійтесь Бога!": Бунтівний Філарет нажаханий фінансовою "ямою", благає Епіфанія іменем Творця

неділя, 25 серпень 2019, 9:00

91 річний владика був впевнений, що тріумфуватиме гординею над уламками єдиної канонічної Церкви України, про котру мріяли сотні роки наших пращурів, і чого весь цей час боялись московські царі, включно з Володимиром Путіним. "Прошу вас відкликати лист...