"Ви нам більше не потрібні": Автора статті про віллу пропагандиста Кремля в окупованому Криму звільнили з роботи

Дмитро Кисельов звинуватив автора статті в здирстві і подав на нього заяву в поліцію.
Вілла Дмитра Кисельова. Фото: соцмережі.

Кримського архітектора Володимира Мазуріна, автора статті про дачу кремлівського "рупора" Дмитра Кисельова в окупованому РФ Коктебелі, звільнили з будівельної компанії "Столиця". Про це Мазурін повідомив у коментарі "Новой газете", передають Патріоти України.

"4 жовтня розбудили рано-вранці, сказали, що терміново потрібно під'їхати в офіс до Сімферополя. А я живу у Феодосії. Приїхав. Мені тут же кажуть: "Ви нам більше не потрібні". І простягають угоду про розірвання договору за згодою сторін", - розповів архітектор. За словами Мазуріна, після звістки про звільнення йому стало зле.

1 жовтня стало відомо, що у Феодосії вилучили тираж газети "Місто 24" із статтею про будинок в окупованому Коктебелі російського пропагандиста Дмитра Кисельова. Про це "Новой газете" раніше розповів автор матеріалу Володимир Мазурін. За його словами, в друкованій версії газети матеріал опублікували. Через дві години в електронну версію статті внесли зміни. Після цього Кисельов звинуватив автора статті в здирстві і подав на нього заяву в поліцію.

"Займайтеся коханням, не війною": У мережі поширили "рекламу" військкоматів РФ із Сашею Грей, порнозірка відреагувала

четвер, 1 грудень 2022, 23:42

У мережі поширили фото, де нібито в одному з російських військкоматів з'явилася реклама з колишньою американською порноактрисою Сашею Грей. Однак виявилося, що це було фейком. Колишня порноактриса Саша Грей вже встигла відреагувати на фото в мережі, за...

"Ми проїхали 4000 км за три дні": Екс-коханий принцеси Діани допомагає українцям

четвер, 1 грудень 2022, 22:53

Колишній коханий представниці королівської родини Великої Британії, покійної принцеси Діани, 64-річний майор Джеймс Х'юїтт відвідав Україну. Він допомагає людям, які постраждали від російської війни. Про це пише Daily Mail, передають Патріоти України. ...