Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков покладає відповідальність за "блокаду Донбасу" і її наслідки на партію "Самопоміч". Про це пише Українська правда, передають Патріоти України.
На нараді з представниками металургійної промисловості під керівництвом прем'єр-міністра він назвав учасників блокади "професійними аферистами" – незважаючи на те, що в них є мандат народного депутата і їх підтримують партії.
"Я прямо звертаюся до мера Львова Андрія Садового, до голови фракції "Самопомочі" Олега Березюка: ви несете цю відповідальність, ви приймали ці рішення, розгорнули кампанію в 20-градусні морози, ви почали цю авантюру – у тому числі, напевно, щоб не так уважно дивилися на ті проблеми зі сміттям, які виникли у Львові", – заявив Аваков.
"Ви пішли в цю політичну брудну м'ясорубку, ви будете нести за це відповідальність", – додав голова МВС.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...