Вибух у метро Санкт-Петербурга здійснив не терорист-смертник - ЗМІ

Саморобний вибуховий пристрій, швидше за все, було залишено у вагоні перед відправленням потяга.

Вибуховий пристрій був залишений у вагоні метро перед відправленням зі станції. Фото:http://www.pravda.com.ua/

Характер пошкоджень у вагоні петербурзького метро свідчить про те, що вибуховий пристрій був залишений зловмисниками в потязі перед тим, як він відправився зі станції "Сінна площа" у напрямку до станції "Технологічний інститут". Про це повідомило Інтерфаксу джерело, знайоме з ситуацією, зазначають Патріоти України.

"За попередніми даними, вибух в санкт-петербурзькому метро здійснив не терорист-смертник. Саморобний вибуховий пристрій, швидше за все, було залишено у вагоні перед відправленням потяга", - сказав співрозмовник агентства.

За його словами, в даний час на перший план вийшла версія про екстремістський або націоналістичний слід.

За опублікованими в соцмережах фотографіями з місця події видно, що епіцентр вибуху знаходився всередині вагона метро - у нього вибите скло і пошкоджені двері, всередині вагона видно плями крові. На фотографіях зображені люди в порваному одязі, зі слідами крові на руках і обличчях.

Супермаркети переписали ціни на важливий продукт - вартість значно зросла

вівторок, 3 жовтень 2023, 9:57

В Україні значно зросли ціни на свинину та сало в супермаркетах. Вартість деяких видів м’яса перевищила 260 грн. У свою чергу сало майже досягло позначки в 260 грн/кілограм. Про це свідчать дані моніторингу цін від порталу "Мінфін", передають Патріоти ...

Якими насправді були українські козаки: Російська пропаганда століттями створювала міфи

вівторок, 3 жовтень 2023, 9:26

Запорожці - це не шароварні поглиначі горілки і галушок. Такий образ навмисне малювала російська імперська, а потім радянська пропаганди, передають Патріоти України. ТСН розвінчав міфи про козаків. У червоних шароварах та вишиванці танцює гопак і відр...