Вибух у метро Санкт-Петербурга здійснив не терорист-смертник - ЗМІ

Саморобний вибуховий пристрій, швидше за все, було залишено у вагоні перед відправленням потяга.

Вибуховий пристрій був залишений у вагоні метро перед відправленням зі станції. Фото:http://www.pravda.com.ua/

Характер пошкоджень у вагоні петербурзького метро свідчить про те, що вибуховий пристрій був залишений зловмисниками в потязі перед тим, як він відправився зі станції "Сінна площа" у напрямку до станції "Технологічний інститут". Про це повідомило Інтерфаксу джерело, знайоме з ситуацією, зазначають Патріоти України.

"За попередніми даними, вибух в санкт-петербурзькому метро здійснив не терорист-смертник. Саморобний вибуховий пристрій, швидше за все, було залишено у вагоні перед відправленням потяга", - сказав співрозмовник агентства.

За його словами, в даний час на перший план вийшла версія про екстремістський або націоналістичний слід.

За опублікованими в соцмережах фотографіями з місця події видно, що епіцентр вибуху знаходився всередині вагона метро - у нього вибите скло і пошкоджені двері, всередині вагона видно плями крові. На фотографіях зображені люди в порваному одязі, зі слідами крові на руках і обличчях.

Як ЗАЗ намагався розправити крила: Як презентували "Таврію" для ринку Латинської Америки

середа, 29 березень 2023, 9:50

"Таврію" продавали у Чилі з жовтня 1990 року до листопада 1991 року. Модель не мала попиту на місцевому ринку. . В інтернеті показали, як виглядав рідкісний експортний варіант ЗАЗ-1102 "Таврія" для ринку Чилі. Знімки опублікували на сайті VeoAutos.cl....

Американські науковці виявили нові, несподівані ефекти споживання кави

середа, 29 березень 2023, 9:45

Через те, що кава є одним з найпопулярніших продуктів, її вплив на організм продовжує надихати вчених. Фахівці з Каліфорнійського університету в Сан-Франциско опублікували результати досліджень, які свідчать: за допомогою кави ми спалюємо зайві калорії...