Водій однієї з вінницьких маршруток вигнав з автобуса учасника АТО з пільговим квитком. На захист чоловіка стали інші АТОшники, які домоглися звільнення водія. Про це в Facebook розповіла волонтер Таїса Гайда, передають Патріоти України.
За словами волонтера, учасник АТО їхав з госпіталю зі своєю дружиною. На автостанції він купив собі пільговий квиток, а дружині повний.
"Водій зайшов, зібрав гроші з безбілетників, а АТОвця, інваліда II групи, вигнав. Викинув його сумку і обізвав "дебілом", - написала волонтер.
Однак на цьому історія не закінчилася. На автовокзал "Східний" приїхали інші учасники АТО і активісти. Погрожуючи перекрити дорогу, вони домоглися зустрічі з представником перевізника.
АТОшники також домоглися, щоб адміністрація маршруту звільнила водія-грубіяна і заплатила моральну компенсацію у вигляді місячної зарплати водія. Також учаснику АТО, якого вигнали з автобуса, дадуть машину дров.
"Обладміністрація обіцяла до кінця тижня поінформувати всіх перевізників про перевезення АТОшників і перевізники повинні до кінця тижня у всіх маршрутках розмістити інформацію про безкоштовне перевезення АТОшників без обмежень", - пише волонтер.
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив про виявлення низки порушень прав людини під час перевірки в Миколаївському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. За його словами, в результаті перевір...
Поліції Києва затримала п'ятьох зловмисників, які через конфлікт прив'язали до дерева 58-річного чоловіка та побили його до смерті, а сліди злочину намагалися стерти з камер відеоспостереження, передають Патріоти України. "До поліції Києва надійшло пов...