"Вимикайте опалення": Синоптик порадувала прогнозом погоди

22 березня - день, коли по всій Україні весна дасть знати, що вже прийшла.

В Україну йде потепління. Фото: ЖЖ.

Українцям слід почати вимикати опалення, оскільки по всій країні очікується різке потепління до +15. Про це повідомила синоптик Наталія Діденко на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"Вимикайте завтра опалення. Хоча б на один день. І, якщо можливо, беріть завтра вихідний.
Бо 22-ге березня чи не єдиний день в найближчій перспективі, коли скрізь в Україні, ну, скрізь, весна дасть знати, що вона вже прийшла. Наступними днями будуть і +15, і сонце. Але вже з нюансами. А ось щоб скрізь - то лише завтра. ", - зазначила вона.

За словами синоптика, вдень температура повітря прогріється до + 10 + 15. На Закарпатті очікується навіть +18 градусів тепла. У Києві + 6 + 8 вночі, +15 - вдень і без опадів.

У Чехії зміниться порядок та обсяг допомоги українським біженцям. Всі подробиці

субота, 1 квітень 2023, 7:29

В Чехії з 1 квітня набирають чинності нові положення закону Lex Ukrajina V, які стосуються українських біженців. Йдеться про зміни виплат, медичного страхування та соціального житла, повідомляє proukrainu.blesk.cz. Затверджені зміни впроваджуються у дв...

"Кулі будуть не страшні": Російським "мобікам" видали "свічки для захисту" і порадили запалювати їх просто в бою (фото)

субота, 1 квітень 2023, 7:20

У Пермському краї (РФ) мобілізованим на злочинну війну проти України видають свічки, які нібито мають захистити солдатів. Мовляв, вони допоможуть "вигнати злих духів" і відвернути кулі, передають Патріоти України. Скільки саме таких "свічок для захисту...