Винна космічна ракета: З'явилася несподівана версія загибелі групи Дятлова

Поки учасники походу спали, із Байконура була запущена ракета, другий ступінь якої впав на гору, де зупинилися туристи.

Група Дятлова незадовго до трагічної загибелі. Архівне фото.

Учасники походу Ігоря Дятлова загинули в результаті запуску ракети з космодрому Байконур, передають Патріоти України.

На такій версії наполягає глава туристичної компанії "Північний Урал" Дмитро Кирилов, який неодноразово бував на місці трагедії, намагаючись розкрити таємницю масової загибелі людей, повідомляє російський телеканал "Звезда".

За його словами, поки учасники походу спали, із Байконура була запущена ракета, другий ступінь якої впав на гору, де зупинилася група Дятлова. Невідпрацьоване паливо потрапило в місце, де відпочивали люди, і почало перекривати їм дихання.

Кирилов упевнений, що це змусило туристів розірвати намет зсередини, після чого вони побігли по заледенілому схилу гори, отримавши безліч травм при падіннях.

Дослідник переконаний, що, діставшись до частини лісу, де можна було відновити дихання, найсильніші учасники походу вирішили повернутися в табір за речами, але не дійшли. При цьому ще п'ятеро осіб, які залишилися чекати своїх товаришів, замерзли.

Нагадаємо, 2 лютого 1959 група туристів під керівництвом студента Уральського політехнічного інституту Ігоря Дятлова зникла в горах Північного Уралу. Незабаром на схилі гори Холатчахль були виявлені розрізаний намет і п'ять тіл туристів, ще чотирьох знайшли через два місяці під снігом. Точну причину трагедії встановити досі не вдалося.

Хіти тижня. Школярок із РФ відправили в Китай малювати, але замість навчання їх чекала робота в іншій сфері

неділя, 21 липень 2019, 13:00

Туристичну поїздку організувала дитяча художня школа. Школярок з Забайкальського краю Російської Федерації відправили в Китайську Народну Республіку вчитися малювати, але там їх змусили працювати офіціантками в одному з ресторанів. Про це повідомляєтьс...

​Це Вам не п'яткою бити, дядечко Джейсон Стейтем: 11-річний український футболіст підхопив світовий Челенж з відкорковування пляшки, вразивши професійною майстерністю (відео)​

неділя, 21 липень 2019, 12:07

Історія львів'янина Володі Бобенчик стала широко відома після того, як дитині відмовили у візі до Франції на Євро-2016. Хлопчик сам займається футболом, знає гравців української збірної і навіть приходить на тренування наших футболістів. Сім'я Володі в...