Винна космічна ракета: З'явилася несподівана версія загибелі групи Дятлова

Поки учасники походу спали, із Байконура була запущена ракета, другий ступінь якої впав на гору, де зупинилися туристи.

Група Дятлова незадовго до трагічної загибелі. Архівне фото.

Учасники походу Ігоря Дятлова загинули в результаті запуску ракети з космодрому Байконур, передають Патріоти України.

На такій версії наполягає глава туристичної компанії "Північний Урал" Дмитро Кирилов, який неодноразово бував на місці трагедії, намагаючись розкрити таємницю масової загибелі людей, повідомляє російський телеканал "Звезда".

За його словами, поки учасники походу спали, із Байконура була запущена ракета, другий ступінь якої впав на гору, де зупинилася група Дятлова. Невідпрацьоване паливо потрапило в місце, де відпочивали люди, і почало перекривати їм дихання.

Кирилов упевнений, що це змусило туристів розірвати намет зсередини, після чого вони побігли по заледенілому схилу гори, отримавши безліч травм при падіннях.

Дослідник переконаний, що, діставшись до частини лісу, де можна було відновити дихання, найсильніші учасники походу вирішили повернутися в табір за речами, але не дійшли. При цьому ще п'ятеро осіб, які залишилися чекати своїх товаришів, замерзли.

Нагадаємо, 2 лютого 1959 група туристів під керівництвом студента Уральського політехнічного інституту Ігоря Дятлова зникла в горах Північного Уралу. Незабаром на схилі гори Холатчахль були виявлені розрізаний намет і п'ять тіл туристів, ще чотирьох знайшли через два місяці під снігом. Точну причину трагедії встановити досі не вдалося.

Хіти тижня. "Й*баний цирк з конями!": Скрипін "розніс" Зеленського за Нові Санжари (відео)

вівторок, 25 лютий 2020, 21:30

Журналіст вважає, що проблема з людьми виникла через те, що влада недостатньо інформувала людей про коронавірус і його наслідки. Протести людей у Нових Санжарах проти приїзду евакуйованих українців з Уханя потрясли не тільки нашу країну, але і весь сві...

"Кожній сестрі по серзі": Комаровський покартавши недругів президента, відчитав Зеленського через аморальних міністрів і проблеми в медицині (відео)

вівторок, 25 лютий 2020, 21:22

Вірити варто, лише Комаровському, ну і, може, Гордону, витікає з матеріалу. Популярний лікар-педіатр і радник глави України Володимира Зеленського Євген Комаровський заявив, що любить президента, але водночас відчитав його через аморальних міністрів і ...