Випробування для українського правосуддя: Ще один екс-генпрокурор вирішив поновитися на посаді через суд

Олег Махніцький вирішив подати позов до суду услід за Віктором Шокіним.

Колишній виконуючий обов'язки генпрокурора Олег Махніцький услід за Віктором Шокіним виявив бажання відновиться на посаді через суд. Як розповів Махніцький в коментарі КП в Україні, метою його позову є перевірка українського правосуддя, передають Патріоти України.

"Я не рвуся повернутися на посаду генпрокурора. Відновитися я міг в будь-який момент протягом останніх трьох років, і вже давно міг звернутися з відповідним позовом до суду. І раніше було б це простіше зробити. Адже тепер доведеться думати, як відновлювати терміни позовної давності.

Але питання в іншому. Мене здивувала інформація про те, що Шокін має намір відновитися, адже у нього немає на це підстав. І для того, щоб випробувати наше правосуддя я теж подам позов. Для задоволення мого позову є більше підстав, ніж позова Шокіна. Адже мене звільняли без згоди Верховної Ради", - сказав Махніцький.

Також екс- в.о. генпрокурора не виключив, що подасть позов вже цього тижня. "Не обов'язково чекати 10 квітня - рішення щодо Шокіна. Я, можливо, подам позов у найближчий день. Якщо у нас залишилося справедливе правосуддя, то позов Шокіна буде відхилений", - вважає Махніцький.

Слід нагадати, що Махніцький виконував обов'язки генпрокурора України з 24 лютого по 18 червня 2014 року.

Тваринки були під кайфом: Вівці увірвалися в теплицю і з'їли понад 270 кг канабісу

субота, 23 вересень 2023, 22:16

Стадо овець випадково забрело в теплицю, в якій вирощують лікувальну марихуану. Незвичайні ласощі дісталися тваринам поруч із містом Альмірос у Фессалії, Греція. Вівці забрели в теплицю, намагаючись врятуватися від наслідків шторму Даніель. Про це пише...

"Підносить бійцям боєприпаси": На Херсонщині разом із поліцейськими служить кіт Патрон

субота, 23 вересень 2023, 21:33

Про пухнастого "бійця" розповів майор поліції Одеси Юрій Душак, який певний час провів на Херсонщині у складі зведеного загону. Душак 27 років присвятив службі в правоохоронних органах - був оперативником, розшукуючи злочинців та безвісти зниклих грома...