Випробування для українського правосуддя: Ще один екс-генпрокурор вирішив поновитися на посаді через суд

Олег Махніцький вирішив подати позов до суду услід за Віктором Шокіним.

Колишній виконуючий обов'язки генпрокурора Олег Махніцький услід за Віктором Шокіним виявив бажання відновиться на посаді через суд. Як розповів Махніцький в коментарі КП в Україні, метою його позову є перевірка українського правосуддя, передають Патріоти України.

"Я не рвуся повернутися на посаду генпрокурора. Відновитися я міг в будь-який момент протягом останніх трьох років, і вже давно міг звернутися з відповідним позовом до суду. І раніше було б це простіше зробити. Адже тепер доведеться думати, як відновлювати терміни позовної давності.

Але питання в іншому. Мене здивувала інформація про те, що Шокін має намір відновитися, адже у нього немає на це підстав. І для того, щоб випробувати наше правосуддя я теж подам позов. Для задоволення мого позову є більше підстав, ніж позова Шокіна. Адже мене звільняли без згоди Верховної Ради", - сказав Махніцький.

Також екс- в.о. генпрокурора не виключив, що подасть позов вже цього тижня. "Не обов'язково чекати 10 квітня - рішення щодо Шокіна. Я, можливо, подам позов у найближчий день. Якщо у нас залишилося справедливе правосуддя, то позов Шокіна буде відхилений", - вважає Махніцький.

Слід нагадати, що Махніцький виконував обов'язки генпрокурора України з 24 лютого по 18 червня 2014 року.

Жінка 960 (!!!) разів намагалася отримати водійські права - наполегливість закінчилась сюрпризом

середа, 29 березень 2023, 9:19

69-річна громадянка Південної Кореї Ча Са Сун упродовж трьох років регулярно складала іспити для отримання водійських прав, потрібних їй для ведення бізнесу. Найбільше спроб вона зробила на письмових тестах. Про це повідомило видання Mirror, передають...

Виживання в умовах шаленої інфляції: Верховна Рада 2023 року може у три етапи підняти мінімальну зарплатню

середа, 29 березень 2023, 9:09

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, згідно з яким в Україні планують поетапно підняти рівень мінімальної заробітної плати протягом 2023 року, починаючи з 1 квітня. Проєкт закону розміщено на сайті Верховної Ради України. . Відповідні зміни п...