Експерти забезпечили "потрібні" висновки у справі Тіграна Енгібаряна, який в січні на пішохідному переході на смерть збив підлітка і був звільнений в залі суду. У цьому впевнена журналістка Тетяна Доцяк, яка порівняла висновки експертів з відео з місця ДТП, передають Патріоти України.
«Що я побачила в Youtube: Енгібарян на великій швидкості перетнув подвійну суцільну, виїхав на зустрічну смугу, обігнав автомобілі поблизу пішохідного переходу, збив пішохода, удар був такої сили, що хлопець двічі перекинувся в повітрі. Не гальмував, зник з місця ДТП, залишив в небезпеці потерпілого", - написала вона в Facebook. При цьому, пише журналістка, експерти встановили, що швидкість авто Енгібаряна була близько 50 км на годину.
"00:15 секунда відео - Володя Віношкін від удару двічі перевертається в повітрі. При швидкості 50 км на годину? Серйозно? Експерти коли-небудь їздили зі швидкістю 50 км на годину? При такій швидкості пішохода могло відкинути в сторону, але ніяк не підкинути в повітря з подвійним переворотом. Хтось із юристів писав, що швидкість не важлива в даному випадку. Тоді навіщо у висновку писати єресь? Чому б тоді не написати 1 км на годину? Або що авто взагалі стояло?" - обурилася журналістка.
Також за її словами, експерти встановили, що загиблий Володя Віношкін перетинав дорогу на заборонний сигнал, проте невідомо, як вони це зробили, оскільки на відео світлофора не видно.
"Сам Енгібарян заявив, що потерпілий вискочив на червоний. Хоча я пам'ятаю, як відразу після ДТП очевидець заявив, що потерпілому горіло зелене. У вироку не бачу допиту свідків, а на відео 00:13 секунді - два автомобіля ледве-ледве починають рух і вискакує пішохід. Але це не означає, що автомобілям вже горіло зелене. Вони могли почати рух на "закінчується червоний" або на жовтий. Або ж їм горіло зелене, але вони побачили, що біжить хлопчина і пригальмували. Я не хочу гадати. Я хочу знати - на який сигнал світлофора Володя почав рух на пішохідному переході", - задалася питанням Доцяк.
Крім того, вона нагадала свідчення Енгібаряна: "Оскільки поруч було багато людей і машин, він злякався самосуду і поїхав далі, але зупинився через 200 м, зателефонував батькові і все йому розповів".
"Чому тоді тато відразу не повідомив про це в поліцію? Чому не змусив сина повернутися на місце ДТП і здатися поліції? Енгібаряна знайшли через кілька годин і то після того, як вірменська діаспора переконала їх в необхідності зробити це", - зазначила журналістка.
"У таких справах працює система, просто хороший адвокат не впорається. Експерти забезпечують «потрібні» висновки, щоб потім прокурор міг сказати "такі висновки зробили експерти, я ні при чому". Прокурори підчищають звинувачення, що полегшить судді винесення вироку. Не знаходять обтяжливі, але знайдуть пом'якшувальні. Проситимуть дві третини від максимального терміну. Суддя дасть ще менше. І нікого не бентежать аби як зроблені експертизи, ніхто не призначить повторні, справу не повернуть на дорозслідування", - підсумувала Доцяк.
Демонстративний запуск росіянами балістичного носія ядерної зброї по Україні, відповідні попередження посольства США напередодні, повернення ядерної риторики у марення кремлівських безумців, – викликають в памʼяті суспільствознавчі студії. "Текст трохи...
"Схоже, своєю заявою щодо Криму президент України послав західним лідерам сигнал, що готовий сідати і домовлятися. Путін - стоїть на своїх, давно озвучених позиціях. Чи вдасться дуету американських президентів Байдена і Трампа за допомогою певних дій і...