
Журналісти Луганської регіональної організації НСЖУ написали відкритий лист уповноваженому президента з питань мирного врегулювання конфлікту в Донбасі Ірині Геращенко. В опублікованому на сторінці в Facebook повідомленні вони просять допомогти звільненню з полону журналістки Марії Варфоломєєвої, передають Патріоти України.
Журналісти нагадують, що 9 січня, виповнюється рік, як Марія потрапила в полон бойовиків. "Усі, хто знав Машу, в один голос кажуть, що журналістка дійсно робила сюжети для центральних українських ЗМІ про становище в окупованому Луганську", - наголошується в листі.
"У зв'язку з тим, що керівництво так званої "ЛНР" вирішило звільнити солдатів ЗСУ, які знаходяться в полоні, просимо Вас звернути увагу на те, що Марія Варфоломєєва досі перебуває в полоні", - пишуть журналісти. Лист підписано головою Луганської регіональної організації Національної спілки журналістів України Тетяною Вергун.
У той час як деяким українцям загрожує позбавлення пенсії по інвалідності, інші навпаки зможуть розраховувати на надбавку в 647 гривень щомісяця. Але для цього необхідно відповідати важливому критерію, передають Патріоти України. Як повідомляє видання ...
Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки може викликати військовозобов'язаного громадянина, що перебуває на обліку. Проте такий виклик має здійснюватись шляхом вручення повістки. Усний виклик до ТЦК просто по телефону не є законним. ...