З підозрою на гепатит А у лікарні Миколаєва потрапили 64 людини

Всього за 11 січня у поліклінічні відділення обласної клінічної та обласної дитячої клінічної лікарні звернулися 578 відвідувачів.

Ілюстрація:zik.ua

У Миколаєві госпіталізували 64 людини з підозрою на гепатит А. При цьому діагноз підтверджений у 41 пацієнта з 47 в обласній інфекційній лікарні і у 15 з 17 в дитячій інфекційній лікарні. Про це повідомляє управління охорони здоров'я Миколаївської обласної державної адміністрації, інформують Патріоти України.

Відзначається, що всього за 11 січня у поліклінічні відділення обласної клінічної та обласної дитячої клінічної лікарні звернулися 578 відвідувачів.

Тим часом, у Польщі зафіксовано рекордне зростання рівня захворюваності гепатитом типу А. Хворобу Боткіна українці можуть привезти в прикордонні області при перетині кордону.

Солідна сума: Як будуть штрафувати власників тварин в Україні, що не приберуть на вулиці за улюбленцем

субота, 21 квітень 2018, 8:51

Багато власників собак забувають про те, що навіть на прогулянці за своїм вихованцем потрібно доглядати і прибирати. Незабаром людей з домашніми тваринами зобов'яжуть прибирати за ними, інакше доведеться сплатити чималу суму штрафу. Відповідний законоп...

Вас "майнять": Експерти розповіли, як виявити і знешкодити прихований майнінг

субота, 21 квітень 2018, 8:20

Як визначити, що на пристрої працює прихований майнер, і як убезпечити себе від цієї напасті. Випадки прихованого майнінгу ростуть у геометричній прогресії. За даними антивірусної компанії Symantec, за 2017 рік вони почастішали у 340 разів. Тільки в бе...