З підозрою на гепатит А у лікарні Миколаєва потрапили 64 людини

Всього за 11 січня у поліклінічні відділення обласної клінічної та обласної дитячої клінічної лікарні звернулися 578 відвідувачів.

Ілюстрація:zik.ua

У Миколаєві госпіталізували 64 людини з підозрою на гепатит А. При цьому діагноз підтверджений у 41 пацієнта з 47 в обласній інфекційній лікарні і у 15 з 17 в дитячій інфекційній лікарні. Про це повідомляє управління охорони здоров'я Миколаївської обласної державної адміністрації, інформують Патріоти України.

Відзначається, що всього за 11 січня у поліклінічні відділення обласної клінічної та обласної дитячої клінічної лікарні звернулися 578 відвідувачів.

Тим часом, у Польщі зафіксовано рекордне зростання рівня захворюваності гепатитом типу А. Хворобу Боткіна українці можуть привезти в прикордонні області при перетині кордону.

Ліки, що вбивають: Держлікслужба встановила нові заборони на небезпечні препарати

п’ятниця, 20 липень 2018, 15:44

Під заборону Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками потрапила низка ліків, які містять небезпечний порошок. Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками забонила лікарські препарати, які міст...

У Чернігові чоловіка, який зневажив пам’ять героїв Небесної Сотні, прив’язали до стовпа з табличкою "Я ватник" (відео)

п’ятниця, 20 липень 2018, 15:15

Чоловіка, якого знайшли прив’язаним до стовпа в Чернігові з табличкою "Я ватник", доставили до міського відділу поліції. Про це розповів офіцер прес-служби патрульної поліції Чернігівської області Віталій Копистко, повідомляють Патріоти України. "Візуа...