
Вранці двоє українських військових загинули в селищі Луганське на Світлодарській дузі. Вони стали жертвами мінометного обстрілу з боку бойовиків. Про це йдеться в сюжеті ТСН, передають Патріоти України.
Журналісти отримали відео активності сил "ДНР" з передової. Військовий, який його знімав, констатував початок бойових дій і закликав товаришів по зброї вдягати бронежилети. Офіційної інформації про стан справ під Горлівкою наразі немає.
Загальна ситуація на фронті залишається напруженою. У секторі "Маріуполь" проросійські найманці не припиняють гатити із артилерії та танків. Жертв серед цивільних немає, однак у Водяному на агропідприємстві пошкоджені техніка та приміщення.
Не вщухають бої й у Авдіївці, де ворог випустив понад сотню мін та півсотні разів бив з танка. Під танковий обстріл потрапила і сусідня шахта "Бутівка".
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...