За логікою скреп - завдав збитків: У Росії оштрафували велосипедиста за наїзд на дорожню яму

Оштрафований велосипедист оскаржив постанову, заявивши, що не створював небезпеки і перешкод для руху.

Бути велосипедистом у РФ - дуже ризиковано. Ілюстрація: соцмережі.

Пензенського велосипедиста Андрія Чикіна оштрафували за наїзд на дорожню яму і заподіяння їй пошкоджень. Про це він розповів «Ленте.ру», передають Патріоти України.

За словами пензенців, інцидент стався в листопаді минулого року, коли він повертався з роботи додому і влетів в невідгороджену і засипану снігом дорожню яму. В результаті чоловік отримав синці і пошкодив свій велосипед: зламав три спиці переднього колеса і задній перемикач.
«Мене ця ситуація обурила, я вирішив, що досить цій ямі бути, треба звернутися в поліцію. Там я збирався зафіксувати факт ДТП, а потім вже звернутися до того, хто відповідальний за цю вибоїну, щоб компенсувати збитки. Не став чекати співробітників ДАІ, тому що було холодно, склав з очевидцями карту аварії і через кілька днів пішов до районного відділу. В результаті мене викликали на пояснення і сказали, що мені належить сплатити штраф», - розповів Андрій Чикін.
У постанові ГІБДД говорилося, що Андрій «наїхав на вибоїну, заподіявши пошкодження». І притягається до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 12.29 КоАП РФ ( «Порушення Правил дорожнього руху особою, яка керує велосипедом»), а також піддається покаранню у вигляді штрафу в розмірі 800 рублів.

В результаті оштрафований велосипедист оскаржив постанову, заявивши, що не створював небезпеки і перешкод для руху. Крім того, ніяких знаків про проведення дорожніх робіт біля ями не було.

"Ударят химией по химии. Оккупанты задумались над строительством еще одного химического завода в Армянске", - Кримський бандерівець (фото)

п’ятниця, 21 вересень 2018, 8:30

"Фигурант дела Веджие Кашка 65-летний крымскотатарский активист Асан Чапух, которого оккупанты задержали 23 ноября 2017 года, держит голодовку шестой день с требованием к медсанчасти СИЗО Симферополя оказать ему немедленную медицинскую помощь. Состояни...

Хіти тижня. "Меня не интересует политика" - типичная фраза, которую я услышала за 5 недель, проведенных в России", - блогер

п’ятниця, 21 вересень 2018, 2:00

Життя росіянина нагадує розповідь про пацієнта дурки, якого тримають в гамівній сорочці, але годують, тішать розповідями про його винятковість і лякають ворожим світом за вікном, і йому по-справжньому починає здаватися, що його люблять та піклуються.